Behram Bozkurt

40 Volt Mühendislik
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Kırşehir ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Kırşehir elektrikçi firması olarak 15 yılı aşkın süredir hizmet veren firmamız, konusunda uzman ve sertifikalı personellerimiz ile sizlere günün her saatinde hizmet vermektedir.

Kırşehir Elektrikçi

Kırşehir Elektrik Firması

Kırşehir ve çevresinde elektrik proje taahhüt, trafo montaj ve elektrikli pano yapımı ve arıza bakımı gibi işlemlerde bizlerden bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Elektrik inşaat proje ve taahhüt işlemlerinde keşif hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Firmamız elektrik inşaat proje taahhüt işlemleriniz ve yüksek gerilim trafoları montajları gibi ustalık ve deneyim gerektirecek işlemlerimiz ile sizlerin yanınızdadır. Profesyonel ve sertifikalı personellerimiz ile işlemlerimizi söz verdiğimiz günde yetiştiriyoruz. Ayrıca firmamız elektrik pano yapımı, pano montajı ve pano arıza ve bakımı gibi işlemleri de yapmaktadır. Bu işlemler hata affetmeyecek ve çok önemli konulardır. Evinizde yapmış olduğunuz ufak bir elektrik hatasında sigortanız atar, elektrik pano ve elektrik trafo montajları sırasında yapılan hatalar ise ekonomik olarak çok büyük olabildiği gibi sağlığınızı da tehlikeye atabilirsiniz.

Kırşehir Sigorta Değişimi

Elektrik tesisatları ev ve iş yerlerinizi saran bir yapıya sahiptir. Ana bir hattan apartmanınıza giren ve sonra daire daire dağılan bir yapıdır. Burada yapacağınız en ufak bir hata ya da yanlış sizlere büyük sorunlar çıkarabilir. En sabit yapabileceğiniz bir hata da bile evinizde bulunan elektrikli ürünlerin yanmasına sebebiyet verebilirsiniz. Islak el ve yalıtkan olmayan maddeler ile tesisat üzerinde bir işlem yapmayınız. Şehir şebeke hatlarından 220 volt geçmektedir. Bu güç insan sağlığını tehlikeye atabilecek kadar çoktur. Elektrik işlemleri ile ilgili mutlaka bir elektrikçi den bilgi almanızda fayda vardır.

Firmamızın ayrıcı vermiş olduğu hizmetler arasında; Elektrikli şofben montajı, avize montajı, tavan led döşeme gibi bilgi ve beceri gerektirecek işlemlerde bulunmaktadır. Dikkat etmeniz konuların başında elektrikli şofben, klima ve kombi gibi çok çalışırken aşırı yük çeken elektrikli aletlerinin tesisatları öncesi ayrı bir sigorta ile ayırmanız gerekmektedir.

Kırşehir Elektrik Ustası

Bu ürünler ekonomik olarak pahalı ürünler ve çok çalışırken fazla güç çekeceklerinden dolayı o hatta bağlı diğer elektrikli ürünlere hasar vermemesi için ayrı bir sigorta ile güçlendirilmeleri gerekmektedir. Sigorta arıza ve değişimlerinde bizlerden fiyat almadan karar vermeyiniz.

Kırşehir’ de bir elektrikçiye mi ihtiyacınız var. Her türlü arızalarınız da mobil ekipleri ile 7 / 24 ve konusunda uzman personel kadrosu ile hizmet vermenin mutluluğu içindeyiz. En yakın elektrikçi 40 Volt Elektrik.


USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Behram Bozkurt isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP