Diyar Ada

Jet Boyacılık
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Kocaeli ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Darıca ve çevresinde uzun yıllardır boya firması olarak hizmet veren firmamız, konusunda uzman ve profesyonel kadrolarımız ile siz değerli halkımıza hizmet etmenin mutluluğu içindeyiz. Boya işi bir sanattır. Bu sanatı icra eden kişilere boyacı ustası denmektedir.

Darıca' da boya firması dendiği zaman akla gelen ilk firma olmanın sevinci bizlere yetmektedir. Boyada kalite ve güvenin adı Ecevit Boyacılık...

Darıca Boyacı

Darıca Boya Badana Ustası

Darıca’ da boya badana ustası mı arıyorsunuz ? Boyacılık meslek olduğu kadar bir sanat dalıdır. Bu sanatı icra edenlere boyacı denmektedir. Uzun yıllardır Darıca ve çevresinde sektöründe öncü olan firmamız, profesyonel personellerimiz ile müşterilerimize 4 x 4 lük hizmet sunmaktayız. % 100 müşteri memnuniyeti ile çalışan firmamız, kusursuz işçilik ve uygun fiyat ile hizmet vermektedir. Boya badana ustaları lazım ise bizlerden fiyat almadan karar vermeyiniz.

Darıca Asma Tavan

Boş zamanlarında ek meslek olarak boya ve asma tavan işleri yapan insanlar ile ek iş olarak değil tek işi olarak görenler ayrılmalıdır. Asma tavan ve alçıpan işlerinizde bizlere danışabilir, soru sorabilir ve fiyat bilgisi alabilirsiniz ayrıca ücretsiz keşif hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Pürüsüz bir tavan ve göz alıcı duvarlara sahip olmak istiyorsanız bizlerden bilgi almadan karar vermeyin. Asma tavan ve alçıpan sektörlerinde kalite ve uygun fiyatın tek adresi Ecevit Boyacılık.

Dış Cephe Boyama

Dış cephe boyama işlemlerinde, talep, keşif, teklif ve onaydan sonra güvenlik önlemlerimizi alıp iskele kurulumundan başlayıp taahhüt ettiğimiz günde işlerinizi teslim ediyoruz. Uygun fiyatlı diye alabileceğiniz boyaların dış cephe boyamaların da fazla ömürleri olmamaktadır. Dış cephe boya seçimlerinde bizleri arayıp bilgi alabilirsiniz. Sizlere bir telefon kadar yakınız.

Darıca Alçı Dekorasyon

Darıca Boya Firması

Boya yaptıracaksınız, güvenilir ve işinin ehli bir usta nereden bulacaksınız, ustayı buldunuz boya çeşitlerinden anlamıyorsunuz, bir bilene danışmanız gerekmektedir. Su bazlı boya nerelerde kullanılır, plastik boya nerelerde kullanılır sizlere detaylı olarak anlatalım. Darıca Boya firması olarak uygun ve kaliteli boya çeşitlerimiz ve işçiliklerimiz hakkında bilgi verelim. Boya ve badanasını yapmış olduğumuz binlerce ev ve iş yerleri referansımızdır.


USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Diyar Ada isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP