Erdinç SONAR

Kocaeli Elektrik
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Kocaeli ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Gebze ve yakınlarında elektrikçi ihtiyacınız için bizi 7 / 24 arayabilirsiniz. Yılların deneyimine sahip firmamız elektrik ustaları size ulaşıp sorununuzu giderecektir.

Gebze Elektrikci

Firmamız tarafından; yeni elektrik tesisatı işleri, cafeler, iş yerleri ve konutların tüm elektrik tadilat işleri, kablo arıza onarım ve kablo ekleme işleri, internet modem kurulumu işleri, recever kurulumu, tv sistemleri kurulumu, projeksiyon ve görüntü sistemleri, yangın sistemleri onarımı ve yeni kurulumları, yangın santrali kurulumu gibi elektrik tesisatı alanında ki işler tarafımızca sorunsuz bir şekilde yapılmakta, sonrasında  siz değerli müşterilerimize teslim edilmektedir. En aydınlık ve sağlıklı günler sizlerin olsun.

Kullanmış olduğumuz ev veya iş yeri 15-20 yıllık var ise elektrik tesisatının bakıma ihtiyacı var demektir. Sebebi ise geçmişte kullanılan kablolar, ampuller, sigortalar, besleme kabloları, aydınlatma sistemleri, priz besleme ve uç malzeme noktaları o günün çalışan cihazlarına göre düzenlenerek uygulanmıştır. Günümüzde kullanılan elektrik cihazları ise teknolojiye uygun ve ağ sistemi ile kullanılmaktadır. Bundan dolayı da elektrik tesisatının değiştirilmesi gerekir. Böyle bir durumda kendi bilginiz ışığında müdahale ederseniz bu size faydadan çok zarar verebilir. Bu sorunların etkisinin minimize edilmesi ve güvenilir, sürdürülebilir bir enerji yapısı için, daha çok izlenebilir ve kontrol edilebilir bir sisteme ihtiyaç olacaktır. Bu sistemi size sunacak olanlarda tabi ki bilgili tecrübe sahibi elektrikçi ustalarıdır. İhtiyacınız olan tecrübe sahibi elektrikçi ustalarımız size bir telefon kadar yakın…

Elektrikçi Gebze

Yeni ve eski evlerinizdeki elektrik tesisatlarınız da ütü, elektrikli ısıtıcı ve elektrikli şohben gibi çok fazla güç çeken aletleri aynı zamanda çalıştırmayınız. Ev ve iş yeri tesisatları, fabrika tesisatları gibi yüksek volt çeken kablolar ile çekilmemiştir. Yüksek güç çektiğinde ev ve iş yerlerinizdeki kablolarınızda yanıklar olacak ve daha ilerisi için büyük yangınlara sebebiyet verecektir. Yüksek akım çeken ev aletlerinin hatlarını ayırıp ayrı bir şalter koydurmanız da fayda vardır. Elektrik ile işlemler yaparken kesinlikle çıplak el ile müdahale etmeyiniz.

Tüm elektrik işlerinizde bizleri günün her saatinde arayabilirsiniz. Mobil ekiplerimiz ile sizler 7 gün 24 saat hizmet veriyoruz. Sizlere bir telefon kadar yakınız.


USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Erdinç SONAR isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP