Diyar Ada

Jet Boyacılık
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Kocaeli ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Gölcük ve çevresinde uzun yıllardır boya firması olarak hizmet veren firmamızın kadrosunda uzman ve deneyimli personeller bulunmaktadır. Güvenebileceğiniz ve sözünde duran bir boyacı ihtiyacınız var ise doğru sayfadasınız. Taahhüt ettiğimiz günde işlerimizi yapıyoruz ve % 100 müşteri memnuniyeti ile teslim ediyoruz.

Gölcük Boyacı

Maalesef günümüzde bir kaç daire boyayan veya 6 ay bir kartonpiyer firmasında çalışan birisi bende usta oldum diyebilmektedir. Bu ustalara yaptıracağınız işlerde memnuniyetsizlik ve fiyat bakımından sizlere daha fazla yük getirecektir. Gölcük ve çevresinde boya sektöründe güvenin tek adresiyiz.

Gölcük Kartonpiyer ve Alçıpan Ustası

Ev ve iş yerlerinizin tavanlarınızda yeni model perdelik kartonpiyerleri ve tavan boşluklarında güzel alçıpan desenler istiyorsunuz. Alçıpan uygulamaları deneyim ve tecrübeyi harmanlayan ustaların yapabileceği bir meslektir.

Bizim gözümüzde boya, kartonpiyer ve alçıpan ustalarının yapmış oldukları işler birer sanattır. Tabi işlerini severek ve isteyerek yapıyor iseler. Ek işimiz değil tek işimiz olan mesleğimizi severek ve özenerek yapmaktayız.

Tavanlarınızda yaptırmak istediğiniz alçıpan tavan havuzu ve ışık bandı gergilerinizi isteğinize göre tasarlıyor ve taahhüt ettiğimiz şekilde yapıyoruz. İş yerlerinizde şık bir görüntü ve dekoratif bir aksesuar gibi duran bu uygulamalara parlatma taş uygulamaları da yapmaktayız. Tavan havuzlarınızda isteğinize bağlı olarak gizli ışık bant uygulamaları da yapmaktayız.

Boya Badana Ustası

Evinizi boyatacaksınız ve bir boyacı arıyorsunuz. Boyacı ararken tek kriteriniz uygun fiyat olmasın. Ücretsiz keşiflerimizde oda sayısı, metre kare ölçümü, eski boya durumu, duvar kalite durumu ve duvar nem oranlarını analiz edip sizlere ona göre fiyatlandırma yapmaktayız.

Boya badana ustası olarak yapmış olduğumuz analizlere göre de sizleri en uygun boya tercihine yönlendirme yapmaktayız. Kaliteden taviz vermeyen şirket anlayışımız ile Gölcük ve çevresinde boya sektöründe garantinin tek adresi olduk.

Gölcük Boya Badana Ustası

Firmamız tarafından dikkat ettiğimiz konular şöyledir.

  • Müşterilerimizin renk ve boya seçimi yaparken yönlendirmelerimize onların sevklerini ön planda tutuyoruz.
  • Taahhüt ettiğimiz günde işlerimizi telim ediyoruz.
  • Ev ve iş yerlerinizdeki eşyalarınızın zarar görmemesi için tüm önlemleri alıyoruz.
  • Ev ve iş yerinizdeki eşyalarınızın mahremiyetine önem gösteriyoruz.

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Diyar Ada isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP