Diyar Ada

Jet Boyacılık
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Kocaeli ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

İzmit ve çevresinde konusunda uzman ve deneyimli personellere sahip boyacı firmasımı arıyorsunuz? % 100 müşteri memnuniyeti ile çalışan firmamız sizlere günün her saatinde hizmet vermektedir. 

İzmit (Kocaeli) Boyacı

Kocaeli Boya Badana Ustası

Artık nereden deneyimli boya badana ustası bulacağım diye düşünmenize gerek yok, sizlere hizmet verebilmek için tecrübeli personellerimiz ile sizlerden bir telefon beklemekteyiz. Boya ve badana işleriniz, yağlı boya ve dış cephe boyamalarınız için bizleri arayabilir soru sorabilir ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Kocaeli boya badana ustası olarak bizlere danışmadan karar vermeyiniz.

İyi boya da bile almış olsanız kötü bir boyacı ustasına evinizi boyattığınız zaman, evinizin değeri düşer ve sizlere yeniden bir masraf çıkar. Boyacılık sektörü sadece bir iş kolu değil bir sanattır. Evinizde kullanacağınız boya renk seçimi, duvarlarınızın durumu, duvarlarınızın nem oranı ve en önemlisi seçeceğiniz boyanın özelliğini seçerken çok dikkat etmeniz gerekmektedir.

Belirtmiş olduğumuz kriterleri yaptınız yalnız bu analizlerden sonra işleriniz bitmiyor. Bu uygulamaları yapabilecek kabiliyette bir boya ustası seçmeniz gerekmektedir. 

Uzun yıllardır boya firması olarak hizmet veren firmamızın verdiği hizmetler arasında;

  • Dış Cephe Boyama
  • Tavan Boyama
  • Ev ve İş yerlerinizin Boyaması
  • Yağlı Boya 
  • Kartonpiyer ve Alçıpan İşlemleri de

bulunmaktadır. 

Yahyakaptan Boyacı Ustası

İzmit’ in tüm mahallelerinde hizmet veren firmamız söz verdiğimiz günde ve taahhüt ettiğimiz şekilde, garantili iş teslimatları yapmaktadır. Binalarınızın 10 yıla yakın dış boya uygulama yaşı vardır. Dış boya uygulamaları iş güvenliği, dış boya seçimi, iskele kurulumları ve iskele çalışmaları gibi risk içeren bir hizmet türüdür. Masraflı olan dış cephe boyalarında yapacağınız yanlış bir boya seçimi sizlere yeniden bir ek maliyet olarak çıkacaktır. Boyacı ustası olarak bizleri günün her saatinde arayabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Dış mekan boyamaları iç mekan ve ev boyamalarına benzemez. Dış mekanlar da boyama yapılırken özellikle iskele kurulumu var ise, bunun çalışma ortamı ve iş güvenliği tertiplerinin alınması gerekmektedir. 

İzmit alçı dekorasyon

Dış cephe boya seçerken akrilik dış cephe boyası, Grenli dış cephe boyası, Elastik dış cephe boyası veya akrilik dış cephe boyası kullanmanızda fayda vardır. Garanti ve kalitenin tek adı olan firmamızın ücretsiz keşif hizmetinden yararlanıp bizlerden fiyat almadan karar vermeyiniz.


USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Diyar Ada isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP