ONUR ASLAN

Aslan Elektrik San. Tic.
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Kocaeli ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Elektrik işleriniz için, Kocaeli (İzmit) de elektrikçi olarak yıllardır hizmet vermekteyiz. Elektrik ile alakalı her konuda, siz değerli müşterilerimize hızlı ekonomik ve hesaplı, hizmet anlayışı ile yolumuza devam ediyoruz. Avize montajı takma, priz değişimi, kablolama, led ışık döşeme, ışıklandırma, spot lamba işleriniz için elektrikçi lazım olduğunda, bize bir telefon etmeniz yeterli.

Kocaeli Elektrikçi

Elektrik tesisatları çok olmasa da zaman zaman elektrik arızası vermektedir. Şartel sigorta neden sürekli atar? Şartel, sigorta atması elektrik kablolarında olan şase, kısa devre gibi sorunlarda ortaya çıkmakla beraber, fazla güç çeken elektrikli ev aletleri yüzünden de olabilir. Kabloların direnci kullanılan cihazların çektiği güçten, daha dirençli olması gerekmektedir. Kocaeli (İzmit) Elektrik ustası ihtiyacınız olduğunda biz buradayız.

Elektrik Tesisat işleri

Yeni yapılan ev ya da işyerlerinizi için, elektrik proje taahhüt işleri de yapan firmamız, ayrıca elektrik tesisatı yenileme, tadilat tamirat işlerinizi de yapmaktadır. Elektrik sorunları ile alakalı, elektrik ustası tarafından anında müdahale ediyoruz. Şofben montajı için, kablo çekme işi ya da kablo değiştirme, sorunlu elektrik tesisatı düzeltme, anahtar priz takma değiştirme, kısaca bir elektrik tamircisi ihtiyacınızda, en yakın elektrikçi olarak arızaya anında müdahale ediyoruz.

Elektrik pano arızaları, sigorta değişimi, ışıklandırma tesisatı avize abajur ve aplik montajı yapıyoruz.

Acil Elektrikçi İzmit (Kocaeli)

Gecenin bir yarısı elektrik ile alakalı bir arıza oluştuğunda, nasıl tamirci bulacağım diye düşünmeyin. Mobil ekibimiz saat kaç olursa olsun sizlere hizmet vermek için çalışmaktadır. Bizi aramadan önce elektrik ana sigortasını indirin ve bizi arayın. İzmit, Kocaeli’nde bulunan tüm mahalle ve semtlere, en hızlı şekilde bulunduğunuz yere geliyor, ve arızaya müdahale ediyoruz. En yakın Elektrikçi Kocaeli

İzmit Elektrikçi


İzmit ve çevresinde elektrikçi firmasına mı ihtiyacınız var? Konusunda uzman ve profesyonel kadrolarımız ile siz değerli halkımıza günün her saatinde hizmet vermekteyiz. Firmamız tarafından verilen hizmetler arasın da ustalık ve deneyim isteyen Proje Taahhüt işleri ve pano yapımı gibi işlemlerde bulunmaktadır. Kocaeli ve çevresinde elektrikçi olarak garanti ve kalitenin tek adresi Aslan Elektrik San. Tic.

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

ONUR ASLAN isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP