ONUR ASLAN

Aslan Elektrik San. Tic.
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Kocaeli ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Son zamanlarda yaşadığımız üzücü olaylar sebebi ile kamera ve güvenlik sistemlerinin ne kadar gerekli ve önemli olduğunu bir kez daha anlamış bulunmaktayız. Bilimsel olarak ta kanıtlanmış olan, hırsızların kamera ve güvenlik tedbiri alınmış yerlerde, soymaya daha az teşebbüs ettikleri ve kaçındıkları bilinmektedir. Artık sadece kamera sistemleri yeterli kalmamaktadır. Kamera ve güvenlik sistemleri altında birleşen bir sektör olmuştur. Uzun yıllardır İzmit ve çevresinde hizmet veren firmamızdan bilgi alabilir ve ücretsiz keşif hizmetlerimizden yaralanabilirsiniz.

İzmit Kocaeli kamera guvenlik

İzmit Alarm Sistemleri

Günümüzde yaşadığımız, duyduğumuz ya da gördüğümüz olaylardan sonra alarm sistemlerinin ne kadar önemli ve elzem bir ihtiyaç olduğunu sizlerde yakından şahit olmuştursunuzdur. Mal canın yongasıdır diye boşuna dememişler atalarımız. Yıllarca çalışıp her şeyinizin bir anda gitmesi tabi sizleri üzecektir. Böyle olumsuz örnekler ile karşılaşmamak için, profesyonel bir alarm ve güvenlik firmasından destek alıp alarm sistemi kurdurmanız gerekmektedir.

İzmit Yangın Sistemleri

İnsanlarımızı sadece parlayıcı ve patlayıcı maddelerin bulunduğu ortamlarda yangın söndürme sistemleri kurulduğunu düşünmektedirler. Bu yanlış düşünce sayesinde binlerce iş yeri yanmaktadır. Ufak bir büfeniz de olsa, çok büyük fabrikalarınızda olsa mutlaka yangın sensör dedektörleri, duman dedektörü ve ısı dedektörleri taktırmanızda fayda vardır. İzmit’ te yangın sistemleri üzerine uzun yıllardır hizmet veren firmamız konusunda uzman ve profesyonel personeller ile siz değerli halkımıza hizmet vermektedir. 

Kocaeli Kamera Sistemleri

Maalesef günümüzde cep telefonu firmaları, uydu çanak anten firmaları ve 6 ay bir yerde çalışan bir eleman, eline çanta alıp bende usta oldum deyip karşımıza çıkmaktadır. Kamera sistemlerini kurdurmanızdaki amaç güvenliğinizi sağlamaktır. Böyle insanların kurdukları kamera sistemleri çok fazla güvenlik açığı ile karşılaşılmakta ve çok fazla kör nokta bırakılmaktadır. Hala analog ve gece görüş olmayan kameraların montajı ve satışını yapan firmalar bulunmaktadır. Dış bölge kameralarını iç mekanlara takanlar mı? Neler ile karşılaştık. 2 kamera takıp 2 gün kayıt yapmayan cihazlar mı dersiniz. 

Kocaeli Kamera Sistemleri

Uzun yıllardır profesyonel hizmet veren firmamız, % 100 müşteri memnuniyeti ile hizmet vermektedir. Kocaeli ve çevresinde kamera ve güvenlik sistemleri ile ilgili tüm işlerinizde bizlerden bilgi alabilir, soru sorabilir ve ücretsiz keşif hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Kalitenin, güvenin tek adres, Aslan Elektrik San. Tic


USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

ONUR ASLAN isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP