Tarık Demir

Akşehir Doğalgaz Isı
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Konya ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Akşehir'de 2000 yılından beri bize güveniniz ile şirketimiz Akşehir ve çevresinde tüm doğalgaz işleri, kalorifer sistemleri ve su tesisat işleri yapmaktadır. 20 yıla yakın süredir Akşehir doğalgaz firması olarak hizmet veren firmamızda, sertifikalı ve profesyoneller bulunmaktayız.

Doğalgaz ve ısıtma sistemleri ihtisas alanımız olup firmamız yüksek mühendislik tecrübesi ile sizlere en verimli hizmeti vermektedir. Isıtılması istenen yer en ayrıntılı şekilde  incelenerek; bunun sonucunda hazırlanan  proje ile sisteminizden en yüksek verim alacaksınız. Firmamız doğalgaz ile çalışan merkezi kazan sistemleri, kombi radyatör tesisatları, kömürlü kazan sistemleri yapmaktadır. Bizi haftanın her günü 24 saat arayabilirsiniz. Bir telefonunuz ile sizlere ulaşacak olan tecrübeli doğalgaz tesisatı ustalarımız oluşan probleminizi en kısa sürede gidermektedir.... 

Akşehir Doğalgaz Firması

Petek Temizleme

Firmamız uzun yılların verdiği tecrübe ile tesisat temizliği ve petek temizliği işlemlerini de hizmet olarak siz değerli halkımıza sunmuştur. Petek temizlikleri, tesisatınızın uzun ömürlü olması için ve evlerinizin ve iş yerleriniz için ödemiş olduğunuz faturanın karşılığını ısı olarak almak için önemlidir. Temizlenmeyen peteklerin içerisinde kurumlar oluşur. Bu katı çamurumsu kurumlar sıcak su akışını engelleyerek ısının yayılmasını engeller. Isınmadığınız takdirde bile büyük faturalar ödemeye mahkum olursunuz. Periyodik olarak petek temizliklerinizi yaptırmanız gerekmektedir.

Güneş Enerji Sistemleri

Yenilenebilir enerjilerin başında güneş enerjisi gelmektedir. Güneş enerji sistemleri yatırım maliyeti olarak kendilerini 2 sene gibi kısa bir zamanda amorti eden sistemlerdir. Güneş enerji sistemleri bakım masrafları da az olduğu için Türkiye genelinde yaygın bir yere sahiptir.

Güneş enerjiniz sıcak su vermiyor ise bunun birkaç nedeni olabilir. Panellerinizdeki kırık ya da çatlaklar, depo bağlantılarındaki kireçlenmeden dolayı sıcak su akışını engellemesi veya sıcak su vanalarının kapalı olmasından kaynaklı olabilir. Güneş enerjisi satış, montaj ve arızalarınızda bizleri arayabilirsiniz.

Akşehir doğalgaz tesisatçısı

Doğalgaz Firması Akşehir

Doğalgazı kullanırken:

 • Havalandırma boşluğu (Ventilasyon) kesinlikle kapatılmamalıdır
 • Bacanın temiz ve açık olduğundan sürekli emin olunmalıdır
 • Gaz kaçağını alevle aramayınız, sabun köpüğü kullanınız
 • Konut İçinde Gaz Kokusu Hissettiğinizde
 • Cihazlarınızı, sayaç vanasını kapatınız
 • Kapı ve pencereleri  derhal açarak ortamı hemen havalandırınız
 • Elektrik düğmelerine dokunmayınız (Açmayın, açıksa kapamayın)
 • Cep Telefonu kesinlikle kullanmayınız (Çalıyorsa açmayın)
 • Ateş ve kıvılcıma sebep olacak şeylerden kaçınınız.
 • Bina sakinlerini uyarınız
 • Gaz kokusu olmayan bir yerden 187 Doğalgaz Acil Hattını arayınız...
USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Tarık Demir isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP