Kadir Usta

Isı Doğalgaz
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Konya ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Ereğli doğalgaz firması olarak 20 yılı aşkın süredir sizlere hizmet veren profesyonel ekiplerimiz ile güveninize layık olmaya çalışıyoruz. Güler yüzlü hizmet, konusun da uzman ve sertifikalı personeller ile %100 müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışımız ile günün her saati sizlerin yanınızdayız. Doğalgaz arıza ve kaçakları ciddiye alınacak bir konudur. konusun da ehil olmayan insanlar ile çalışmalarınız sizlere hem maddi olarak hemde sağlığınızı tehlikeye atabilirsiniz. Doğalgaz ciddi bir konudur. profesyonel hizmet ister. Tüm doğalgaz arıza ve tesisatlarınızda bizlerden bilgi alabilirsiniz.  Sizlerden kazanmış olduğumuz bu güveni boşa çıkarmamaya çalışıyoruz. 

Ereğli Doğalgaz Firması

İnşaat proje ve taahhüt işlerinizde bizlerden fiyat almadan karar vermeyiniz. Proje ve taahhüt işlerinde TSE uygun malzeme kullanımı ve gününde teslimat yapmaktayız. Kat kaloriferi suyunun değişmesi  boşaltılıp yeniden doldurulması, sistem ve ısıtıcıların havalarının alınması, dolaşım pompalarının kontrol edilmesi, su tesisat kaçaklarına bakılması, Kazan yakılması ve kazanın tutuşturulması gibi konularda bizlerden bilgi alabilir tecrübelerimizden yararlanabilirsiniz. 

Kombi, petek tesisat arıza ve kaçaklarınız için hiç çekinmeden arayabilir destek ve bilgi alabilirsiniz. Doğalgaz tesisatınız sumu kaçırıyor? Doğru yerdesiniz. Arayın çözüm olalım.

Doğalgaz kaçakları sadece sizleri tehlikeye sokmaz, komşu ve apartman sakinleri de hayatı tehlikedir demektir. Yanlış atılacak bir adım veya tesisat bağlantısı sizleri daha çok masraf ve sağlığınıza zarar verecektir.

Petek Temizleme

Petek temizleme ve tesisat temizliğinin önemini kombiniz sıkça arızaya geçince, tesisatınız çürümeye başlayınca anca ortaya çıkmaktadır. Petek temizliği ve kombi temizliklerini masraf diye görenler, kombi pompası, kombi brülör ya da kombi kartı yandığı zaman veya tesisatında çürükler oluşup su kaçakları olduklarında bu yapılan işlemin boşuna olmadığını anlıyorlardır. Petek temizliklerinin periyodik olarak yapılması kombinizin ve tesisatınızın uzun ömürlü olması demektir.

Doğalgaz Firması Ereğli

Güneş Enerji Sistemleri

Güneş enerji sistemleri günümüzde en uygun su ısıtma sistemlerinin başında gelir. Güneş enerjisinden sıcak su alamıyorum gibi bir sorun ile karşı karşıyasınız doğru yerdesiniz demektir. Size enerjinizin kontrolleri ile ilgili bir kaç ipucu vereceğim. Enerjiniz sıcak suyu yeteri kadar vermiyorsa enerji sisteminiz direk güneş ışınlarına kalacak yere montajı yapılmamış olabilir. Başka bir seçenek antifiriz kontrolü, sistemde yeteri kadar antifiriz kalmadıysa sıcak suyu randımanlı alamazsınız. Tesisatınız zaman içerisinde kireçlenme yapar mutlaka periyodik bakımlarınızı yaptırınız. Bu kireçlenme sıcak suyun giriş, çıkışlarını ve suyun ısıtılması gibi malzemelerin çalışmasını engeller. 

Kombi tesisat işlerinizde bizleri güvenle arayabilirsiniz. Mobil ekiplerimiz ile sizlere hizmet etmekten mutluluk duyarız.

Doğalgaz tesisat ustası uzmanlık ve profesyonellik gerektiren bir konudur. Hiç bir bilgiye sahip olmadan eline anahtar alıp ben ustayım diye gezen kişilerden uzak durmanızı tavsiye ederiz. Doğalgaz tesisatında yapılabilecek en ufak bir hatada sağlığınızı tehlikeye atabilirsiniz, çünkü doğalgaz yanıcı ve kapalı bir alanda biriktimi patlayıcı bir maddedir.

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Kadir Usta isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP