Ahmet Karabulut

Kent Elektrik
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Konya ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Sektörde 10 yılı aşkın süredir Konya ili, Ereğli ilçesinde elektrikçi ustası olarak hizmet vermekteyiz. Size en yakın elektrikçi olarak  tesisat işleri, tamirat tadilat işlerinizi itina ile en ekonomik şekilde müşteri memnuniyetini gözeterek yapıyoruz.  Acil elektrikçi mi lazım? Bizi Günün 24 saati arayabilirsiniz.

Ereğli Elektrikçi

10 yıldır Ereğli’de, Model elektrik tarafından elektrik sektöründe proje ve taahhüt hizmetleri vermek amacıyla ticari hayatına devam eden firmamız, Ereğli ve çevresinde tüm elektrik ile alakalı sorunlarınız için günün 24 saati hizmet vermektedir. Elektrik tamircisi olarak bütün sorunlarınıza garantili çözüm üretiyoruz. Dürüst, güvenilir ve kaliteli hizmeti kendisine ilke edinerek bulunduğu bölgenin güvenilir  firmaları arasında yerini alan firmamız, 10 yıllık bilgi ve tecrübesiyle, konut, fabrika, otel, eğitim kurumu, sosyal tesisler ve misafirhaneler başta olmak üzere birçok özel projeye imzasını başarıyla atmış ve atmaya devam etmektedir.

Elektrik teknolojisi üzerine meydana gelen hızlı ve sürekli gelişmeleri yakından takip eden firmamız yenilikçi yapısı ve uygulamalarıyla sektöründe “Ereğli'de yükselen Işık” olmaya devam etmektedir.

Ev ve iş yerleriniz de ve elektrik bulunan tüm binalarınız için tesisat proje tamirat tadilat hizmeti vermekteyiz. Elektrik arıza ve kaçaklarınıza yalıtkan madde kullanınız.

Elektrik sorunlarınız için bizi günün 24 saati bizi arayabilirsiniz.

Ereğli Elektrikçi

Zil tesisatı, diyafon ve görüntülü diafon montajı, arızası ve satışları gibi konularda bizlere ulaşabilirsiniz. Led aydınlatma montajı, avize montajı gibi kolay kurulum yapılan işlemlerde sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Eski binalarda elektrik tesisatı o zamanın şartlarına göre yapılmıştır ve eski elektrikli cihazlara göre kurgulanmıştır. Günümüz elektrikli cihazlar ve elektronik ürünler çok fazla elektrik akımı çekmektedir. Eski binalarda şohben, ütü ya da çamaşır makinesi gibi ürünleri aynı zamanda çalıştırıldığı zaman sigortalar atar. Sigortanızı yüksek güçlü sigorta ile değiştirirseniz bu sever kablo tesisatınız sorun oluşturur evinizin yanmasına kadar gidebilir. Böyle sorunlar da en güzeli ev elektrik tesisatınızın yeniden yenilenmesidir.

Ev ve iş yerleriniz de sigorta attığı zaman yeniden kaldırmayınız. Arızanın nedenini araştırıp ona göre müdahalede bulunalım. Elektrik kaçak ve arızalarınıza yalıtkan bir madde ile müdahalede bulunun, Çıplak el ile ya da elleriniz ıslak ise kesinlikle müdahalede bulunmayın.
  

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Ahmet Karabulut isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP