Hüseyin Usta

Damla Sıhhi Tesisat
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Konya ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Ereğli su tesisatçısı olarak konusunda uzman personellerimiz ile hizmet vermekteyiz. Alanında her zaman güven vermiş olan firmamız kısa zamanda halkımızın teveccühünü kazanmış olup iş sahasında uzman ve tecrübeli kadrolarla mümkün olan en kısa süre ve en uygun fiyatlarla en verimli işleri çıkarmaktadır.

Ereğli Su Tesisatçısı

Su tesisatınızın binanızın özelliklerine bağlı olarak hangi güzergahları kullanması gerektiği bağlantılarının nereden ve nasıl olması gerektiği  gibi sorularınız evinizin özellikleri göz önünde bulundurularak tecrübeli personelimizce cevaplandırılacaktır. Sıhhi tesisat işine yıllarını vermiş firmamız kazandığı tecrübe ve güvenle size hizmet vermektedir.

Ereğli Tıkanıklık Açma

Kazandığı bu güveni boşa çıkarmamak için elinden gelenin en iyisini yapmakta olup sağlık ve güvenliğin çok önemli olduğu su tesisatı yapım ve tamiratında çok hassas çalışmaktadır. Firmamız en ufak ayrıntılara dahi son derece özenle yaklaşmakta olup en kaliteli hizmeti size en uygun fiyata sunmanın peşinde koşmaktadır. tıkanıklık açma işleri için bizi arayabilirsiniz.

Su tesisatı yapım onarımda firma olarak sizlere ve sizden gelen taleplere en uygun şekilde yanıt verebilmek birinci gayemizdir. Firmamız doğalgaz tesisatı, kalorifer tesisatı, doğalgaz projesi, kombi montajı, kombi değişimi, su tesisatı, tıkanıklık, patlak, petek temizliği ve tesisat temizliği konularındaki hizmetini verebilmektedir. Bir çok markanın ürünlerinin satışını yapan firmamız da aradığınız tüm ürünlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet verdiğimiz alanlar;

  • Her türlü sıhhi tesisat işleri
  • Kalorifer tesisatı ve tamirat işleri
  • Duşakabin sistemleri
  • Tesisat tamir işleri
  • Tıkanıklık açma
  • Su kaçağı tespiti
  • Tadilat işleri uygun fiyata ve en kısa zamanda yapılır. 

Petek temizliği ve bakımı periyodik olarak yapılması gereken bir uygulamadır. Petekleriniz zaman içerisinde içlerinde tınaklığa sebep olacak çamurumsu tortu oluşturur. Bu tortu peteklerinizde ve tesisatınızda tıkanıklığa sebep olur.

Su Tesisatcisi Ereğli

Bu tortu zamanla tesisatınızı, peteklerinizi ve kombinizi çürütür. Kombi içindeki pompa fazla çalışmaya başlar ve sıcak suyu her bölgeye iletemez. Isınmadığınız suyun faturasını öderseniz. Yılda bir sefer peteklerinizi temizletiniz. Kombiniz, tesisatınız ve petekleriniz rahat bir nefes alsın. uzun ömürlü tesisatlar için petek temizliğinize özen

Ereğli Su Kaçağı Tespiti

Su kaçakları binanızın yaşı ile ilgili alakalıda olsa yeni binalarda da kullanılan malzemenin kalitesi, işçilik veya kullanım hatalarında da kaynaklanmaktadır. Su kaçağı tespiti artık teknolojinin ilerlemesi ile noktasal tesbit edilebilmektedir. Su kaçakları, lavabo ve tuvalet tıkanıklıkları için bizi günün her saati arayabilirsiniz. Sizlere bir telefon kadar yakınız.


USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Hüseyin Usta isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP