Serdal Ünal

R&s Tesisat
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Konya ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Firmamız 2000 yılında kurulmuş olup doğal gaz ve kalorifer ısıtma sistemleri işleri yapmaktadır. Ilgın doğalgaz firması olarak uzun yıllardır halkımıza hizmet etmeye devam etmekteyiz.

Ilgın Doğalgaz Firması

Doğalgaz tesisatı hizmetimizi llgın ve çevresinde gerçekleştirmekteyiz. Güvenilir bir firma olarak deneyimli ve uzman kadro ile tesisatınızı profesyonel şekilde yapmaktayız.

Doğalgaz tesisatının nasıl yapılacağı hangi güzergahlardan geçeceği, kombinin nereye konulması gerektiği, ne kadar peteğe ihtiyaç var ve bir çok sorunuz keşif sırasında deneyimli personelimiz tarafından belirlenir.

Doğalgaz kaçaklarını kontrol test ekip ve ekipmanları ile güvenin adresi R&S Isı Ilgın' da 20 yıla yakın siz değerli hemşerilerimize hizmet vermenin mutluluğu içindeyiz. Kalite, güven ve garantinin adı R&S ısı sitemleri....

Daha önceden döşenmiş olan tesisatlarınızın kontrolü, arıza ve yedek parça işlemlerinizi yaptığınızdan haberiniz var mı?

Gaz tesisatlarınız da oluşabilecek arıza tespiti, arıza bakım, onarım ve kaynak işlemlerinizi konusunda uzman personellerimiz ile garantili bir şekilde yapıyoruz.

Hizmetlerimiz;

  • Kaynaklı Doğalgaz Kolon Tesisatı
  • Kombi Doğalgaz Bağlantısı, Kaçak Tamiri
  • Gaz Kaçak Dedektörü ile Gaz Kaçağı Tespiti
  • Şohben Doğalgaz Bağlantısı ve Dönüşümü
  • Doğalgaz Kaçağı Tespiti ve Tamiri

Doğalgaz tesisat taahhüt işleriniz, montaj, bakım ve arızalarınız için 7 / 24 bizlerden destek alabilirsiniz.  Petek montaj ve değişim işlerinizi bizlerden fiyat almadan karar vermeyiniz. Peteklerinizin periyodik bakımlarını mutlaka yaptırınız.

Doğalgaz Firması ılgın

Tesisatınızın içinde bekleyen su zaman içerisinde çamurlaşır ve ısınma ve tesisatınızın ömrü konusunda sorunlar yaşarsınız.

Maliyet açısından ısınmadığınız doğalgaz ücretlerini ödersiniz. Tesisatınızın mutlaka yıllık ve periyodik bakımlarını yaptırın.

Kombi bacası montajı, arıza yapımı işleri uzman personellerimiz tarafından itina ile yapılır. Kombi su tesisat ve kaçaklarınızı giderir 4 *4 garantili hizmet veriyoruz. 

Proje uygun tesisat yapımı, projeye uygun malzeme kullanımı, Doğalgaz boru tesisatlarını yapmak, kombi, şohben, kalorifer kazanı, fırın ve ocaklarınızın bağlantılarını garantili bir şekilde profesyonel servis elemanlarımız ile montajlarını yaparız.

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Serdal Ünal isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP