Vehbi Karaman

Ilgın Elektrik
USTAYA SOR YORUMLAR
Konya ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Ilgın' da ve çevresinde elektrikçi olarak hizmet veren firmamıza günün her saatinde ulaşabilirsiniz. Konusunda uzman ve sertifikalı personellerimiz ile sizlerin hizmetinizdeyiz. 

Tecrübeli elektrik ustalarımız müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sorununuzu  hızlı bir şekilde çözüyor. Proje işleri, kısa devre, pano tesisatı, kabloların su alması, kabloların hasar görmesi ve kopukluğu, kabloların temassızlığı, şalterlerden kaynaklanan sorunlar, elektrik sigortalarından kaynaklı arızalar, prizlerden ve ampullerden kaynaklanan arızalar ve her türlü arıza, tamir, bakım işleriniz için oldukça uygun fiyat tarifemiz ile Ilgın'da elektrikçi hizmeti vermekteyiz.

ılgın Elektrikçi

Elektrik tesisatınızda oluşan sorunların giderilmesi için elektrikçi hizmeti veren firmamızı istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Oluşan sorununuzu halledinceye dek durmayacak kadar işini bilen elektrikçi ustalarımız sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için her geçen saat kendilerini geliştirmektedir.

En yeni teknoloji ürünü ekipmanlar ve sistemlerle, profesyonel ustalarımız ile sunduğumuz Ilgın'daki elektrik hizmetlerimizden faydalanmak için haftanın bütün günleri telefonla bize ulaşabilirsiniz.

Firma Olarak, Vermiş Olduğumuz Hizmetlerimiz;

  • Plan 
  • Proje
  • Taahhüt
  • Avize
  • Dekorasyon
  • Tesisat

ılgın ElektrikçiZil, diafon ve görüntülü diafon ürünlerinin satış, montaj ve arızalarınızda bizlere ulaşabilirsiniz. Zayıf akım diye tabir ettiğimiz akımlar kamera sistemlerinde montaj ve arızalarınızda bizlere ulaşabilirsiniz. 

Elektrik tesisatları binalarınızı ve iş yerlerinizi saran bir kılcar damarlar gibidir. Dairenize bağlı olan elektrik tesisatlarınız da yapılabilecek en ufak bir hatadan tüm apartman etkilenecektir. Elektrikçi ustasının yanlış bir bağlantısında çok büyük sorunlar ile karşılaşabilirsiniz ve elektrikli ev aletlerinizin hepsi zarar görebilir. Elektrik tesisatlarınız da ile çalışma yaparken kesinlikle yalıtkan bir madde ya da plastik bir eldiven kullanınız. Yapmış olduğunuz tamirat ve yeniliklerde mutlaka izole bir şekilde kaplamasını yapınız.

Avize satış, montaj ve arızalarınızda bizlerden fiyat almadan işlem yaptırmayınız. 

Atmış olan sigortanın sebebini bilmeden yeniden kaldırmanız büyük bir hatadır. Tesisatınızdaki birkaç veya fazla yük çekiminden dolayı sigortanız atmış olabilir. Kaçak olan bölgeyi bulmadan ve tamiratını yapmadan sigortayı kaldırmak büyük bir hatadır.

Led tabela, led döşeme ve yüksek gerilim hatları haricindeki tüm işlemlerinizde bizlere ulaşabilirsiniz.


USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Vehbi Karaman isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP