Serdal Ünal

R&s Tesisat
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Konya ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Ilgın su tesisatçısı, su tesisatı ile ilgili tüm işleriniz için artık online hizmet veren firmamız siz değerli Ilgın'lı hemşehrilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Su Tesisatçısı ılgın

Ilgın ve çevresinde 7/24 hizmet veren firmamızı klozet montajı su tesisatı pis su atık su tesisatı musluk değişimi tamiri banyo kazanı su kaçak tespiti gibi tüm işleriniz için bizi arayabilirsiniz.

Tuvaletiniz mi tıkandı ? Lavabo tıkanıklığı klozet tıkanıklı tuvalet mutfak tıkanıklığı kısaca gider tıkanıklıkları için tıkanık açma hizmeti veren firmamızı arayabilirsiniz.

Tuvalet taşınızı değiştirmek mi istiyorsunuz yada tuvalet taşını söktürüp yerine klozet mi taktırmak istiyorsunuz ? Bizi Arayın

Ilgın su tesisatçısı dediğiniz zaman ilk akla gelen firmamız siz değerli müşterilerimize hızlı ve ekonomik hizmet vermek için gayret göstermekte en uygun şekilde işlerinizi yapmaktadır.

Kalorifer peteklerinizi temizletmek mi istiyorsunuz? Ilgın petek radyatör temizleme işlerinizi de R&S ısı olarak biz yapıyoruz.

Bilindiği gibi petek temizliği sizin daha iyi ısınmanızı sağladığı gibi enerji tasarrufu da sağlamaktadır.

Kalorifer petek temizliği en az 3 yılda bir yapılması olmazsa olmazdır çünkü zaman içerisinde petek içerisindeki su metallere sürtünmeden dolayı içerisinde çamurumsu bir hal almakta ve suyun devir daimi ni zorlaştırmakta bu da sizin hem daha fazla yakıt yakmanıza aynı zamanda da ısınamamanıza sebep olmaktadır.

Arayın bizi petek ve radyatörlerinizin temizlenmeye ihtiyacı olup olmadığını kontrol edelim gerekli bakım temizlik ve onarımını gerçekleştirelim.

Ilgın Su Tesisatçısı

Ilgın Güneş Enerjisi firmaları dediğinizde akla ilk gelen ve taktığı güneş enerjileri ile müşterilerini memnun eden firmamamız güneş enerji işlerinizi de itina ile yapmaktadır. Güneş enerjisi tamiri ılgın ve çevresinde arıza tamir bakım ve onarım işlerini yapmaktayız.

Güneş Enerjisi Ilgın'da oldukça popüler kullanılan bir su ısıtma sistemidir. Taktığımız Güneş enerjileri 2 Yıl Garantili olup taktığımız ürünlerimizin arkasında sonuna kadar durmak ta ve en ufak problemde gerekli çalışmalar yapılmakta ve problem çözülmektedir.

Ilgın'da R & S Isı Olarak Su Tesisatı, Kalorifer Tesisatı, Güneş Enerjisi Sistemleri, Tamir Bakım Onarım İşlerinizi Ekonomik ve Hızlı Şekilde Yapıyoruz.

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Serdal Ünal isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP