Tuncer Erdoğan

Dervişoğulları Doğalgaz Firması
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Konya ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Doğalgaz tesisatı hizmetimizi Kulu ilçesi ve çevresinde vermekteyiz. Doğalgaz firması olarak Kulu ve çevresinde sertifikalı ve profesyonel personellerimiz ile siz değerli halkımıza hizmet etmenin mutluluğu içindeyiz.

Firmamız alanında en güvenilir ve tecrübeli firmaların başında geliyor olup deneyimli, çalışkan kadrolarımızla doğalgaz tesisatınızı en kısa zamanda ve en uygun şekilde yapmaktadır.

Kulu Doğalgaz Firması

Doğalgaz Tesisatı

Doğalgaz tesisatı ile ilgili soru ve sorunlarınızı sahasında uzman personellerimize sorabilir ve cevaplarını alabilirsiniz. Doğalgaz tesisatı işi mutlaka güvenilir, tecrübeli ve yetkili firmalara yaptırılmalıdır. Unutulmamalıdır ki doğalgaz tesisatı işinde yapılan hata ve yanlışlıklar ilerde çok daha pahalıya patlamaktadır. Doğalgaz tesisatı işinde kullanılan malzemenin kalitesi çok önemlidir. Firmamız size bütçenize en uygun şekilde en kaliteli malzemeleri kullanma garantisi vermektedir.

Unutulmamalıdır ki sağlık ve güvenliğimiz her şeyden önemlidir.

Şirket olarak doğalgaz tesisatı yapım ve onarımında sizlerden gelen talebe en makul, verimli ve sağlıklı şekilde yanıt verebilmek en önemli prensibimizdir. 

Kombi montajı ve değişimleri yine dikkat ve ustalık gerektirecek hizmetlerin başında gelmektedir. Montaj sonrası kaçak testi mutlaka uygulanmalı ve kontrolleri yapılmalıdır. 

Firmamız doğalgaz tesisatı, kalorifer tesisatı, doğalgaz projesi, kombi montajı, kombi değişimi, petek temizliği ve tesisat temizliği konularındaki hizmetini  verebilmektedir. 

Katı Yakıtlı Kaloriferi Sistemleri

Eski yıllarda tek oda da soba yanarken diğer odalara geçiş veya misafir geldiğinde misafir odasının ısınması hep bir sorundu, yalnız en büyük sorun yatak odalarında idi. Şimdi kat kaloriferlerinin rahatlığı var. Bodrum kata kurulan sistem ile tek bir yerden ateşleme yapıp bütün odalarda ısınma konforu ile tanışın. 

Doğalgaz Firması Kulu

Petek Temizleme

Petek temizleme hizmetleri ilk yıllarda lüks gibi görünen bir hizmet şekliydi. Sonraki yıllarda ısınma ile ilgili sorunlar yaşayınca ve ısınamadığınız halde yüksek faturalar ödemeye başlayınca, petek temizleme ve tesisat temizliğinin önemini anladık. Temizlenmeyen tesisatlarınızın içerisinde çamurumsu ve katı bir tortu oluşur. Bu tortu zaman içerisinde petek panelleri ve bağlantı bölgelerini tıkamaya başlar ve sıcak su geçişini engeller. Petekler tam ısınmadığı için, siz kombinin derecesini yükselteceksiniz ama sonuç aynı olacaktır, yüksek fatura…. Peteklerinizin temizliklerini bahar aylarında mutlaka yaptırınız. 

Hizmetlerimizin Bazıları;

  • Güneş Enerji Sistemleri
  • Kalorifer Kazanları
  • Kombi Montajı
  • Kat Kaloriferi
  • Yerden Isıtma Sistemleri
  • Petek Temizleme v.s.

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Tuncer Erdoğan isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP