Haluk Usta

Kulu Sıhhi Tesisat
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Konya ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Kulu ve çevresinde doğalgaz tesisatı, kalorifer tesisatı, güneş enerjisi ve sıhhi tesisat ile ilgili her türlü sorunlarınız konusunda deneyimli ustalarımız ile çözüm üretiyoruz. Herhangi bir problem durumunda bize istediğiniz anda ulaşabilirsiniz. Sorunların çözümünde ilk önceliğimiz siz müşterilerimizin memnuniyetidir. Kulu su tesisatçısı olarak bizleri günün her saatinde arayabilirsiniz.

Kulu Su Tesisatçısı

Su tesisatı ev, iş yeri, okul gibi yeler için oldukça önemlidir. Bu yüzden su tesisatı önemli bir konu, su tesisatçılığı çok önemli bir meslektir. 

Su tesisatında yaşanan problemlerden, işinde deneyim sahibi ustaların doğru uygulamaları sayesinde  kolay bir şekilde kurtulabiliriz. İşini hakkıyla yapamayan bir su tesisatçısı boruları doğru bağlamamış ve klozet, küvet, duşakabin, lavabo gibi gereçlerin montajın itinayla yapılmaması su tesisatı ile ilgili büyük problemler yaşanmasına sebep olur.

Nitelikli bir iş süreci ve sonuç için tecrübeli su tesisatçılarına baş vurmak gereklidir. Su tesisatçıları arasında seçim yaparken en yakındaki tesisatçı olması yanında klozet, tuvalet, batarya, sifon gibi sıhhi tesisat donanımlarında yaşanan arızaların tamir ve onarımının dışında, tıkanıklık ve petek temizliği  gibi hizmetler yapılması talep edilebilir işlerdir.

Artık günümüzde genel olarak tesisatçılar ses duyarlı olan cihazlar ile problemleri çözmektedir. Buna bağlı olarak ta  tesisatçılar günümüzde eski yöntem olan kırarak tamir etme usulünü çalışmalarında tercih etmiyorlar.Firmamızda son teknoloji cihazlar ile çalışmalarını yapmaktadır.

Tamir, arıza ve diğer işlemleriniz tecrübeli tamirciler tarafından yapılır. Firmamızın prensibi müşterilerinin memnun kalması ve arızanın en güzel şekilde giderilmesidir.

Alacağınız teknik servisin kaliteli, hızlı ve ödenecek hizmet bedelinin cep yakmayacak bir fiyat olmasını mı istiyorsunuz ? O zaman en kaliteli hizmeti almak için bizi arayın. Tecrübeli ustalarımız probleminizi en kısa sürede en uygun fiyata çözsün...

Su Tesisatçısı Kulu

Firmamız tarafından verilen hizmetlerimiz;

  • Temiz Su Tesisatı
  • Pis Su Tesisatı
  • Tesisattaki Kaçakların Tespiti ve Tamiri
  • Çamaşır Makinesi Montajı
  • Bulaşık Makinesi Montajı
  • Klozet Tesisatı ve Montajı
  • Lavabo Tesisatı ve Montajı
  • Şohben Montajı
  • Duşakabin ve Duş Teknesi Montajı
USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Haluk Usta isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP