Veysel Çimen

Nalçacı Evden Eve Taşıma
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Konya ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Konya Selçuklu' da 15 yılı aşkın süredir evden eve nakliyat işleri ile uğraşan firmamız, konusunda uzman ve profesyonel ekipler ile çalışmaktadır. Kapalı ve açık araçlarımız ile asansörlü taşıma sistemimiz ile evden eve ve ilden ile taşımacılık hizmetleri vermekteyiz.

Selçuklu Evden Eve Nakliye

Ev ve iş yerleri taşınması zahmetli bir iştir. Evin beğenilip tutulması, elektrik, sularının açılması, boya badanası derken, bir hayli yorulursunuz. Geri kalan işlerinizi bize bırakınız. Koltuk, kanepe, yatak odası takımı ve beyaz eşyalarınızı kırmadan, dökmeden ve çizmeden taşıyoruz. Asansörlü ve kapalı araçlarımız ile eşyalarınıza zarar vermeden, konusunda uzman personellerimiz ile taşıyoruz. 

Nalçacı Evden Eve Taşımacılık olarak 15 yıldır güven ve kalitenin adı olmaya çalıştık. Profesyonel personellerimiz ve tam donanımlı araçlarımız ile sizlere günün her saatinde hizmet vermekteyiz. Eşyalarınıza zarar vermeden, kaliteli ve güvenli bir şekilde taşınma işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Kanepe koltuk gibi yırtılacak ve sökülecek eşyalarınızı kalın battaniye tarzı ürünler ile kaplayıp, sağlıklı taşınmasını sağlıyoruz. Vitrin ve beyaz eşya gibi eşyalarınızı da patlayan naylon diye tabir edilen sert ve kalın naylonlar ile kaplayım güvenliğini sağlamaktayız. Araçlarımız evden eve taşınma şekline göre dizayn etmiş olup, asansörlü taşımacılık sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz. Binlerce mutlu müşterimizin arasında sizlerde yerlerinizi alın. Bir telefon ile bizlere soru sorabilir, bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Ev taşıma işlemlerinize bizlerden bilgi almadan karar vermeyiniz.

Selçuklu Evden Eve Taşıma

İlden ile taşımacılık hizmetleri de veren firmamız ayrıca parça eşya taşımacılığı da yapmaktadır. Büyük ve küçük araçlarımız ile sizlerin isteği doğrultusunda ve eşya büyüklüğüne göre personel sevk edip isteklerinize göre ücretlendirme yapmaktayız. Bizlerden fiyat almadan, referanslarımıza danışmadan karar vermeyiniz.

Sektöründe öncü olan firmamız, birçok konuda ilçemize yenilikleri ile hizmet etmiştir. Profesyonel hizmet, konusunda uzman personellerimiz ile güvenli ve garantili bir şekilde hizmet vermektedir. İsteğiniz bağlı olarak mobilya kurulum ekibimiz ile yatak odası, yemek odası gibi portatif eşyalarınızın sökülüp kurulmasını işlemlerinizi de yapıyoruz. Firmamız ev ve iş yeri eşyalarınızı ambalajlı taşımacılık ile yapmaktadır. Sadece adres bilgilerinizi paylaşmanız yeterlidir.

Selçuklu Nakliye Firması 

Montaj ve demontaj işlemleri firmamız tarafında taşınma esnasında hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Mobilyalarınızın zarar görmemesi gibi için, profesyonel personellerimiz gerekli önemleri alıp, ürünlerinize özen gösterirler.


USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Veysel Çimen isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP