Mustafa Başoda

Msb Bilişim
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Konya ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Konya Selçuklu’ da kamera ve güvenlik sistemleri üzerine hizmet veren ve bölgesel firmalara danışmanlık yapan firmamızı günün her saatinde arayabilir, soru sorabilir ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Ev, site, iş yeri ve açık kapalı alan kamera ve güvelik sistemleri hakkın da konusunda uzman ve sertifikalı personellerimiz ile istek ve taleplerinizi üst düzeyde tutup, isteklerinize deneyim ve tecrübelerimiz ile harmanlayıp % 100 müşteri memnuniyet ile hizmet vermekteyiz.

Selçuklu Kamra Sistemleri

Kamera ve alarm sistemleri ev ve iş yerlerimiz için günümüzde çok fazla önem arz etmektedir. Yaşadığımız alanların güvenli ve korunaklı olmasını arzu etmekteyiz. Yapılan araştırmalar neticesinde kamera ve güvenlik sistemleri olan ev ve iş yerlerinin daha az hırsızlık olayı ile karşılaşıldığı bilinmektedir. Kameraların bu tür olaylar karşısında caydırıcı bir özelliği olduğu bilinmektedir.

Selçuklu Kamera Sistemleri

Site ve apartmanlarımızda can güvenliğimiz olduğu kadar mal güvenliğimiz içinde önemli olan kamera sistemleri, ailemiz ile huzur içinde bulunan yaşam alanlarıdır. Yaptırmaya harar verdiğiniz kamera sistemleri için teklif alırken, analizin çok iyi yapılması gerektiğini ve kör noktaların kalmaması gerektiğiniz bilmeniz gerekmektedir. 

İzlediğimiz haberlerden ve dostlarımızın anlatmış olduğu olaylardan hepimiz etkisi altın kalmaktayız. Malımızdan oluyoruz bari failleri yakalansın dediğimiz anlarda devreye kamera ve güvenlik sistemleri girmektedir. Kapalı ve açık mekan kamera sistemleri artık tüm iş yerleri için zorunluluk taşıyan bir hal almıştır. İşletmeleriniz de bulunan müşterileriniz can ve mal güvenliği sizlerden sorulmaktadır.

Selçuklu Güvenlik Alarm Sistemleri

Selçuklu Güvenlik sistemleri, yangın söndürme, alarm sistemi, akıllı ev sistemi ve kamera sistemlerinin genel adıdır. Bu bütün ve karmaşık gibi görünen yapı sizin, ailenizin ve müşterilerinizin güvenliği için yapılmış bir yapıdır. Bu bütün yapıda evinize özel ya da iş yerinize özel olarak kurgulama yapabilir ve çeşitliliği çoğaltabilirsiniz. Görüntülü diafon, cam sensörleri ve duman sensörleri gibi ürün gamınızı çoğalta bilirsiniz. Duman dedektörleri ve ısı dedektörleri aynı işi yapmış gibi görünseler de farklı amaçlar için kullanılmaktadır.

Böyle karmaşık yapıyı tek program üzerinde toplayabilir, kontrolünü rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Güvenlik sistemleri olan evlerin değer açısından da çok yüksek olduğu bilinmektedir. Güvenlik sistemleri hakkında firmamızdan bilgi almadan karar vermeyiniz.

Alarm Sistemleri

Harekete duyarlı sensörler ile iş yerinize, deponuza ve yazlıklarınıza kurulan alarm sistemleri, şirket dışındayken malınızı bekleyen ve arkada gözünüz olarak durmaktadır. Güvenilir bir dost ya da bir bekçi olarak sizlere en ufak bir harekette bilgi verecek bir yapıdan bahsetmekteyiz. Alarm sistemleri siz olay yerine varmadan gürültücü bir ses ile bulunduğu caddede ortalığı ayağa kaldıracak güçlü bir yapıya sahiptir.

Selçuklu Alarm Sistemleri

Firmamızın hizmetleri arasında ayrıca:

  • Bilgisayar Satış ve Satış Sonrası Destek
  • Kamera Sistemi Kurulumu
  • Güvenlik Sistemleri Hakkında Danışmanlık
  •  Network ve Firewall Satışı

gibi uzmanlık ve tecrübe gerektiren hizmetlerde bulunmaktadır. Bizlerden bilgi almadan karar vermeyiniz. Arayın 20 yıllık tecrübemizi aktaralım.


USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Mustafa Başoda isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP