İbrahim Usta

Kütahya Teknik Tesisat
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Kütahya ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Kütahya ve çevresinde yılların tecrübesi ile sıhhi tesisat işlerinizi yapmaya devam ediyoruz. Su tesisatçısı denilince aklınıza Orhan Usta gelsin.

Kütahya Su Tesisatçısı

Günümüzde evlerimizin işyerlerimizin vazgeçilmez bir yapı sistemi olan tesisat hayatımızı oldukça kolaylaştırmaktadır. Kolaylaştırmasının yanında zaman zaman tesisatlarımızda problemler çıkmakta ama rahatlığı ve faydası sayesinde bunların olmasının da normal olduğunu söylemek gerek.

Su tesisatınız bir ustaya ihtiyaç duyduğu durumlar ortaya çıktığı zamanlar olur, bu gibi durumlarda size düşen gerçekten işini bilen bir usta aracılığı ile hizmet almaktır. Bu oldukça önemli bir faktördür, su tesisatçısı deyip geçmemek gerektir. Su tesisatında oluşacak bir arıza evinizin, işyerinizin, su basmasına yada alt komşunun tavan boyalarını dökmesine sebeb olabilir.

İnsan için damar neyse bina içinde su tesisatı aynı şey diyebiliriz, çünkü binanızın sağlıklı ve temiz bir şekilde hayatta kalması tesisatınızında sağlıklı olması gerekir. Tesisatınızdaki bir su kaçağı, binanızın tüm özelliklerini kaybetmesine, demirlerin çürümesine, taşıyıcı kolonların zayıflamasına sebeb olabilir. Depremlerde korozyona uğramış  demir ve betonarmenin bulunduğu binaların, çok daha fazla hasar aldığı görülmektedir.

Tıkanıklık Açma işleri


Tıkanıklar genellikle gider borularının içerisine atılan yada kaçırılan katı yapılı şeylerden oluşmaktadır. Lavabo ve mutfak Gideri tıkanıklıkları ise, yağ sabun artıkları kıl gibi küçük şeylerin boru içerinde tortu oluşmasından dolayı tıkanır.

Her türlü tıkanıklık için bir ustadan yardım almanız gerekmeyebilir. Bu gibi durumlarda yapmanız gerekenlerin başında, tıkanan lavabonun alt kısmında bulunana sifonu söküp temizlemek olabilir. Bir tornavida aracılığı ile sökeceğiniz sifonu, temzileyip yıkayarak yerine taktığınız zaman, sorun kimi zaman çözülmektedir.

Tabi tesisatta bir tıkanıklık varsa sizin yapacak bir şeyiniz yoktur temizleyici kimyasallar aracılığı ile açılan borular kısa sürede tekrar tıkanacaktır

Tıkanıklık açma işleriniz için bizi tereddüt etmeden arayabilirsiniz ve destek alabilirsiniz.

Sıhhi tesisatınız da herhangi bir sorun yaşadığınız zaman bize ulaşırsanız hemen sorunlarınızın giderilmesi için harekete geçilir. Sıhhi tesisat ustalarımız

Pis su tesisatı, Tıkanıklıkların  açılması, Peteklerin temizlenmesi, Su Kaçaklarının  bulunması, Su Tesisatı arızalarını tespit edilmesi, onarılması vb. kısaca sıhhi tesisat konusunda bütün problemlerinizi çözüme ulaştırır. Kütahya su tesisatçısı...

Lavabo tıkalı, tuvalet su sızdırıyor, sifon bozuldu, petekler ısıtmıyor, kalorifer çalışmıyor,  tuvaletinizde tıkanıklık mı var?  Sıhhi tesisatınız da su kaçağı mı oluştu?  Borularda patlak mı oluştu?

Su Tesisatçısı Kütahya

Sorun etmeyin. Bu ve benzeri sorunları sıhhi tesisat konusunda uzman, deneyimli ve profesyonel ustalarımız ile sorunlarınızı kısa sürede  çözmekteyiz. Kütahya' da profesyonel sıhhi tesisatçı olarak sizlere en kaliteli hizmeti vermek bizim işimiz.Bunu yaparken birinci önceliğimiz sizlerin memnun kalmasıdır.

Kütahya Su Kaçağı Tespiti


Su kaçakları inanılmaz derece can sıkan bir sorun olmaktan artık çıkmıştır çünkü teknoloji olarak artık noktasal olarak su kaçak tespiti yapabildiğimiz için arızanın nerede olduğunu tespit etmek çok kolaydır.

Kütahya'daTesisatınızdaki su kaçağı tespiti yaptırmak buldurmak istediğiniz zaman bize haber verin gelip sorunu kökünden çözelim son sistem dinleme su sızıntısı cihazlarımız ile patlak borunun ne kadar büyük yada küçük olduğuna bakmaksızın tam isabet olarak sorunu çözmekteyiz.

Su Kaçağını Tespit etmenin şu an kullanılan iki yöntemi var birisi dinleme aracılığı ile yapılan tespit bir diğeri ise termal kamera ile yapılan görüntüleme şeklinde yapılmaktadır. 

Klozet Tamiri ve Montajı


Klozetler hayatımızı oldukça kolaylaştıran, özellikle yaşlı ve çocuklar için günümüzde kullanılması zaruri haline gelen, bina ekipmanları haline gelmiştir. Klozetler sürekli arıza yapan ekipmanlar değildir aslında, ama çoğunlukla deposu içerisinde bulunan iç takımı sorun çıkarır.

Rezervuar iç takımını sifon diye bilenlerde vardır, ama bunun doğru ismi rezervuar iç takımı olmalıdır. Klozet içerisine su kaçırıyor sa bunun sebebi, kesinlikle klozet deposu içerisinde bulunan iç takımdan kaynaklanmaktadır, ve muhtemelen contasının ömrü bittiğinden sebep, klozet içine su kaçırmaya başlamıştır.

Kendi imkanlarınız ile contayı ters yüz yaparak sorunu çözme olasılığı vardır ters yüz etmenize rağmen hala su kaçırıyorsa iç takımı değiştirmeniz yada Klozet tamiri yapan bir tesisatçı ustasına değiştirtmeniz gerekmektedir. Klozet kapağı klozet montajı tamiri bakımı gibi klozet ile alakalı tüm işlerinizde siz değerli müşterilerimize bir telefon uzaklığındayız.
USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

İbrahim Usta isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP