Mesut Usta

Malatya Sıhhi Tesisat
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Malatya ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Malatya Battalgazi su tesisatçısı olarak uzun yıllardır hizmet veren firmamız sizlere bir telefon kadar yakın. 7 gün 24 saat konusunda uzman ve deneyimli personellerle siz değerli halkımıza hizmet etmeye devam etmekteyiz. 

Firmamız tarafından verdiğimiz hizmetler arasında; su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma ve petek temizleme işlemleri yapmaktadır. Profesyonel destek ve işinin ehli ustalar için Akbaba Sıhhi Tesisat…

Su Tesisatçısı Battalgazi

Tuvalet Tıkanıklık Açma 

Tuvalet tıkanıklıkları, lavabo tıkanıklıkları ve banyo gideri tıkanıklarının açılması konusunda firmamız profesyonel olarak hizmet vermekte olup problemlerinizi tıkanıklık açma cihazları ile gidermekteyiz. Bazı tıkanıklıkları eski usul yöntemler ile veya kimyasal maddeler kullanarak geçici olarak açabilirsiniz. Tabi bu arada kimyasallar maddeleri kullanırken sağlığınızı ciddi manada tehlikeye atabilirsiniz. Sorununuza çare olmayacağı gibi sizlere de masraf olacaktır. İnşaat atıkları ya da tuvalete atılan bezlere ise hiçbir şey çare olamayacaktır. Firmamız bünyesinde bulunan kameralı tıkanık açma cihazlarımız ile sorunlarınızı en kısa sürede gideriyoruz. Sizleri koku ve sorununuzdan kurtarıyoruz. Tıkanık açma işlemleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti

Eski zamanlarda su kaçakları tahmini olarak birkaç yerin kırılımı ve kaçak bulunamaz ise bazen banyo, mutfak ve tuvalet fayanslarının kırılımına kadar gidiyordu. Birkaç yerin kırılımı ile bulunan su kaçakları için mutlu oluyorduk. Şimdi ise ses ile su ( akustik ) kaçağı tespit cihazımız ve termal kameralı su kaçak tespit cihazı ile noktasal olarak kaçaklarınızı tespit ediyoruz. Kırmaya dökmeye son.

Battalgazi Su Tesisatçısı

Sıhhi Tesisatçı

Sıhhi tesisatçı; çeşme işleri, batarya değişimleri, klozet tamiratları ve değişimleri gibi işlemleri yapan kişilerin ve meslek dalının genel adıdır. Yalnız gelişen teknoloji ve sektörün genişlemesi ile birlikte güneş enerji sistemlerindeki arızalar ve petek temizleme işlemleri de artık firmamız tarafından verilen hizmetler arasında yerini almıştır.

Klozet sifonunuz suyu kesmiyor ve değişmesi gerekiyor ise bizleri arayabilirsiniz. Klozet rezevuar takımlarını seçerken ustanın TSE ye uygun A sınıfı kaliteli ürün seçmesini dikkat etmeniz gerekmektedir. Ayrıca montaj tamamlandıktan sonra birkaç kez üst üste test yapıp sifonun suyu kesip kesmediği kontrol edilmesi gerekmektedir.

Tüm su ve tesisat işleriniz de Malatya ve çevresinden bizleri istediğiniz saat arayabilirsiniz. Yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübe ile sizlere, uygun işçilik ve makul ürün fiyatları ile hizmet etmekteyiz.

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Mesut Usta isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP