Ömer Usta

Estel Su Tesisatçısı
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Mardin ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Midyat su tesisatçısı mı lazım? Midyat ve çevresinde her türlü su tesisatı işiniz için bizi arayabilirsiniz. Su kaçağı, tıkanıklık açma ve tesisat işlerinde 7 / 24 bize ulaşabilirsiniz. Konusunda uzman ve profesyonel personellerimiz ile sizlere garantili işçilik ve güler yüzlü hizmetin garantisini veriyoruz. Estel su tesisatçısı olarak günün her saatinde bizlere ulaşabilirsiniz.

Midyat Su Tesisatçısı

Lavabo Tıkanıklık Açma

Genellikle eski binalarda karşılaştığımız, yeni binalarda da artık sık sık karşımıza çıkan, lavabo tıkanıklıkları ve banyo gideri tıkanıklıkları bazı firmaların maliyet açısından ekonomik olsun diye ufak çağlı pimaş pissu borusu kullandıklarından dolayı olmaktadır.

Pissu boruları ne kadar büyük kullanılırsa tıkanıklık o kadar geç olacaktır. Tıkanıklığın tek nedeni bu olamaz tabi, banyolarımızı kullanırken kıl, tüy, şampuan ve sabun parçacıkları da, lavabolarımızı kullanırken yemek artıkları ve sebze ve meyvelerimizi yıkarken üstlerinde bulunan topraklar da çok büyük etkendir. Artık tıkanıklıkları kameralı ve termal kameralı cihazlar ile tespit edebiliyoruz.

Son sistem cihazlar ile kırmadan dökmeden 5 dakika da sorununuzu ortadan kaldırıyoruz.

Su Kaçak Tespiti

Tesisatlarımız da zaman içerisin de karşımıza çıkabilecek su kaçakları çok ciddi problemlerdir. 5. Kattan bir su kaçağı olursa o su kaçağı 2 veya 3 kattan çıkabilir, yani su kaçakları olduğu yerden patlak vermez ve beton iyicene suyu doyana kadar dışarıya bir belirti oluşturmaz.

Böyle bir sorun da binanızın ömrünü azaltacaktır ve daha büyük masraflara yol açacaktır. Eskiden bu su kaçaklarını bulmak için tahmini birkaç yer kırılır, kaçak bulunamazsa kırılmaya devam edilirdi. Bu yöntem de tabi maliyeti artırırdı. Firmamız tarafından Midyat ve çevresinde su kaçak cihazımız ile su kaçaklarınızı bulup, noktasal olarak sorunlarınızı gideriyoruz.

Su Tesisatçısı Midyat

Su kaçak cihazımız ile sizlere ekonomik olarak fazla masraf çıkarmadan direk kaçağınızın yerini tespit edip, fayanslarınızın ve duvarlarınızın kırılmasının önüne geçiyoruz.

Petek Temizleme

Peteklerinizin ve kombinizin yıllık ve periyodik bakımlarınızı bahar aylarında mutlaka yaptırmanız gerekmektedir. Petek temizlikleri yapılmadığı takdirde içlerinde çamurumsu bir tortu oluşturur, bu çamurumsu tortu peteklerinizin içini tabaka olarak kapatır ve sıcak su geçişini engeller.

Böylelikle ısınmadığınız halde yüksek fatura ödemek zorunda kalırsınız. Petek temizliklerinizi gelişen teknoloji ile birlikte tesisatınızın büyüklüğüne bağlı olarak 1 saate yakın zamanda temizliyoruz.

Sıhhi Tesisat

Tuvalet açık ve kapalı sistem sifon değişimi, klozet takım değişimleri ustalık ve beceri isteyen konulardır. Deneyimli personellerimiz ile sizlere günün her saati bir telefon kadar yakınız.


USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Ömer Usta isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP