Deniz Erdem

Bodrum Technology Center
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Muğla ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Bodrum beyaz eşya servisi olarak tüm marka ve modellerdeki beyaz eşyalarınızın bakım ve onarımlarını yapmaktayız. Garantili yedek parça, garantili işçilik ve uygun fiyat ile siz değerli Bodrum halkının yanında Bodrum Technology Center...

Bodrum beyaz eşya tamircisi 

Beyaz Eşya Tamircisi

Her marka ve model beyaz eşyalarınızı tamirat, bakım ve montajı firmamız tarafında verilen hizmetler arasındadır. Çamaşır makineniz su almıyor ise ya da suyu dışarıya boşaltıyor ise mutlaka bir profesyonel servisten destek almanız gerekmektedir. Çamaşır makinesi ve bulaşık makinelerinizde ki su ile alakalı yaşadığınız sorunlar son kullanıcı yani sizlerin halledebileceği sorunlar değildir. Mutlaka iyi bir servisten destek almanız gerekmektedir. Bodrum Technology Center olarak çamaşır makinenizin bütün arızalarınıza talibiz. Beyaz eşya servisi olarak uygun fiyat ve garantili hizmetin adıdır Bodrum Technology Center... 

Bulaşık Makinesi Servisi

Arçelik, Bosch, Siemens, Regal, Vestel, Altus, Beko, Profilo, Ariston marka bulaşık makinelerinizin tamiratı, bakımı ve onarımını yapmaktayız. Bulaşık makinanız su almıyor ise veya temiz yıkamıyor ise bizleri arayıp bilgi alabilirsiniz. Bulaşık makinesi arıza kodları marka ve modellere göre değişkenlik gösterir. Ayrıca aynı marka farklı modellerdeki arıza nedenleri de değişkenlik gösterebilir. 

Buzdolabı Servisi

Buzdolabınız su mu salıyor ya da buzdolabınız karlanma yapıyor ise kullanıcı hatalarından dolayı olabilmektedir. Kışın buzdolabı ayarlarınızı yükseltmenizi tavsiye etmekteyiz. Düşük yardaki buzdolabınızın dış sıcaklık ortamının düşmesi ile birlikte içeride karlanma yapacaktır, ayrıca buzluk bölümün kapağının çok açılması veya sıcak ürünlerin buzluk bölümüne koyulması da buzlanma yapacaktır. Şöyle ki her hata buzdolabınızın arızalandığı anlamına gelmemektedir. 

Bodrum beyaz eşya servisi

Buzdolabınız iyi soğutmuyor ise kapak lastiklerini kontrol etmeniz gerekmektedir, sorun orada değil ise arka panel, motorunda veya gaz basınç değerlerinde sorun olabilir. Garantili yedek parça ve uygun fiyat işçilik ile buzdolabı arızalarınızda sizlerin yanınızdayız. Bizleri günün her saatinde arayabilir, soru sorabilir ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. 

% 100 müşteri memnuniyeti ile çıktığımız bu yolda, konusunda uzman ve sertifikalı personellerimiz ile sizlere günün her saatinde hizmet vermekteyiz.


USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Deniz Erdem isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP