Ümit Sevinç

Sevinç Yapı
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Muğla ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Bodrum ve civarında boya ve badana işleriniz itina ile yapılmaktadır. Sektörde 10 yılı aşkın süredir hizmet veren firmamız konusunda uzman ve profesyonel kadrosu ile boya badana ustası olarak hizmet vermekteyiz. Ev ve iş yerlerinizde yağlı boya, tavan boyası, dış cephe boyası ve tamirat, tadilat işlerinizde siz değerli halkımızın 7 / 24 hizmetinizdeyiz.

Bodrum Boyacı

Profesyonel ve uzman kadromuz ile % 100 müşteri memnuniyeti ile çalışmaktayız. Bodrum boya badana ustası alçı, seramik ve dış cephe mantolama işlemleri konusunda uzman kadromuz ile işlerinizi söz verdiğimiz günde hatasız olarak yetiştirmekteyiz.

Saten alçı duvar boyalarının daha pürüzsüz olması ve boya renginin daha canlı ve düzgün görünmesi için boyadan önce yapılmaktadır. Saten alçı işlemleri duvarların hava alması ve boyanızın daha uzun süre canlı durmasını sağlamaktadır.

Bodrum Boya Ustası

Boya yapılmadan önce nemli duvarlarınızın kuruması gerekmektedir. Pürüzsüz bir boya için duvarlarınızın zımparalanması veya saten alçı yapılması gerekmektedir. Evinizin iç dekorasyonunu detaylarının ipuçları evinizin boyası ile çizgilerini ortaya çıkaracaktır. Duvarlarınızın altındaki kir ve çimento atıkları boyanızın kabarık oluşmasına sebep olacaktır. Kabaran yerleri spatula tarzı malzemeler ile temizledikten sonra yeniden boya yapabilirsiniz.

Evinizin, binanızın, iş yerinizin ya da odanızın boya seçimini yaparken bir badana ustasından mutlaka bir fikir almanız gerekmektedir. Özellikle dış cephe boyalama ya da mantolama gibi maliyeti yüksek işlemler için profesyonel bir firmadan destek almanız gerekmektedir. Bodrum ve çevresi için boya ustası profesyonel kadromuz ile danışmanlık hizmetleri için yanınızdayız. 

Bodrum Boyacı Ustası

Boyacı Ustası

Modern mimari de artık soğuk renkler ön plana çıkarken, eski dönem yapılarda sıcak renkler kullanılmaya başlanmıştır. Sıcak renklerin kullanım alanları Bodrum gibi sıcak coğrafyalarda daha fazla ön plana çıkmaktadır. Boyacı ustası sadece boyanızı seçip duvarlarınıza uygulayan kişi değildir. 

Boyacı ustası duvarlarınızın özelliklerine göre boya seçimi yapıp, tavanlarınızın nem oranına göre uygun boya zamanınızı belirleyecek ve boyama işlemini kaliteli bir şekildi uygulayan konusunda uzman kişilerdir. Eline bir fırça ve rulo alıp ben boyacıyım diyen çok fazla kişi vardır. Evinizin değerini artıracak ve evinizde neşe ile zaman geçirmenizi sağlayacak firmalar le çalışmanız gerekmektedir.


USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Ümit Sevinç isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP