Deniz Erdem

Bodrum Technology Center
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Muğla ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Bodrum elektrikçi ustası lazım olduğunda tüm elektrik sorunları için bizi arayabilir ve hizmet alabilirsiniz.

Bodrum Elektrikçi

Elektrik tesisatında oluşan kısa devre şartel atması gibi elektrik arızalarında kendiniz müdahale etmeyiniz çünkü çok faydalı elektrik bunun yanı sırada oldukça tehlikeli bir enerjidir yapacağınız yanlış bir işlem sonucunda elektriğe çarpılabilir hatta yangınlara sebebiyet verebilirsiniz yangınların çıkma sebebinin başında elektrik kontağı diye tabir edilen şaselerden dolayı gelmektedir.

Bodrum Elektrik Firması

Elektrik prizi arızası açma kapama düğmesi arızası gibi küçük sorunlar içinde hizmet vermekteyiz binanızın herhangi bir yerine kablo çektirmek isterseniz avize takılmasını isterseniz biz 7/24 hizmet veriyoruz.

Şartel atma sebebi genellikle bir kısa devreden olur yada kullandığınız cihazın fazla akım çekmesinden dolayı elektrik kablolarının yanmasını engellemek için şartel devreye girer ve elektriği keser düşen şarteli kaldırınca tekrar atıyorsa sebebini bulmadan tekrar şarteli kaldırmayınız. Genellikle şofben, ütü ve soba gibi ısı üreten cihazların kullanımında çokça görülür. Böyle bir durumda elektrik tesisatındaki kablolar çekilen akımın gücüne göre değiştirilmelidir. 

Bodrum Elektrik Proje Taahhüt

Elektrikçi ustası olarak Bodrum’da tüm semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz size olan uzaklığımız bir telefon kadar yakın. Elektrik arızası sorunlarız için bizi arayıp hizmet ve bilgi alabilirsiniz. Elektrik gibi önemli bir enerjinin düzgün ellerde kullanıma sunulması önemlidir yoksa bu yararlı enerji ciddi sorunlar çıkarabilir.

Avize montajı, şohben montajı, led döşeme, elektrik panosu tesisatı gibi elektrikle ilgili işlerin tümünü yapıyoruz. Gizli tavan içerisine led gizli ışık tesisatı tamir bakım onarım. Binanız için topraklama hattı paratoner elektrik sayacı priz duy lamba anahtar montajı. Kablolama led lamba 

Bodrum Elektrikçi…

Elektrikçi Bodrum

Konusunda uzman ve sertifikalı personellerimiz ile siz değerli halkımıza günün her saatinde hizmet vermekteyiz. Kalite ve güvenin adı Bodrum Technology Center...

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Deniz Erdem isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP