Deniz Erdem

Bodrum Technology Center
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Muğla ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Bodrum Klima Servisi mi arıyorsunuz? Doğru adrestesiniz. Profesyonel ve sertifikalı personellerimiz ile sizlere günün her saatinde hizmet etmenin mutluluğu içindeyiz. % 100 müşteri memnuniyeti ile çalışmaktadır. Kalite, güven ve hesaplı işçiliğin tek adresi Bodrum Technology Center.

Bodrum klima servisi

Bodrum Klima Montajı

Klima bakım, arıza ve montaj işlemleri ustalık ve deneyim gerektirecek işlemlerdir. 6 ay klimacının yanın yanında kalfalık bile yapamamış insanlar ellerinde çanta bizde klima servisiyiz ve ustasıyız demekteler maalesef. Klima iç ünitesinden su damlatıyor ise sorunların başında klima montajı yapılırken eğiminin iyi yapılamamasından gelmektedir. İç ünite montajı yapılırken iç eğiminin düzgün zemine ve düz bir şekilde montajı yapılması gerekmektedir. 

Klima montajları sadece 2 vida tutturup klimanızı duvara monte aşaması değildir. Dış ünite ile arasında mesafe, su tahliye hortumun uygun monte edilmesi gibi çok daha fazla noktayı hesap edip, uygun yere sağlıklı bir şekilde montajının yapılması gerekmektedir. Klima değişimlerinizde, yeni klima montajlarınızda izleri arayabilir fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Bodrum Klima Bakımı

Periyodik aralıklar ile klimalarınızın bakımlarınızı yaptırmanız gerekmektedir. Sadece filtreleri temizlemeniz bakım yaptığınız anlamına gelmemektedir. Bakım demek dış üniteden başlayıp, motor kontrolü, gaz kontrolü, borularınızın sızdırmazlık kontrolü, fan kontrolleri ve iç üniteye kadar uzanan birbirine bağlantılı, klimanızın her noktasının kontrol ve temizlik aşamasıdır.  Böyle grid bir yapının kontrol ve bakımını sadece konusunda uzman ve sertifikalı ustaların yapması gerekmektedir. 

Klimalarınızın uzun ömürlü, sağlıklı ve masrafsız olarak sizlere uzun yıllar hizmet etmesini istiyorsanız mutlaka klima bakımlarınızı yaptırmanız gerekmektedir. Ayrıca sağlık açısından da klima bakımları şarttır. Klimalarınızın içlerinde bakteriler oluşur, her klimayı çalıştırdığınız zaman bu bakterileri hava yolu ile içeriye salacaktır. Bu havayı soluyan insanlar da solunum yolları ile ilgili şikayetler baş göstermeye başlayacaktır.

Bodrum Klima Ustası

Bodrum ve çevresinde her marka ve model klimalarınızın bakım onarım ve tamiratları ile ilgili soru ve sorunlarınız da bizlere danışabilir, soru sorabilir ve bilgi alabilirsiniz. 7 / 24 çalışan firmamızdan günün her saatinde faydalanabilirsiniz.

Bodrum klima tamircisi

Klima ile aklınızda ne varsa cevapları bizde. Montaj, kart arızası, bakım ve gaz basımları ile ilgili tüm sorunlarınız da sizlere bir telefon kadar yakın sizlere Bodrum Technology Center Klima Tamircisi


USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Deniz Erdem isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP