Eren Keni

Bodrum Su Tesisat
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Muğla ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

25 yılı aşkın süredir Bodrum halkına Bodrum su tesisatçısı olarak, konusunda uzman, sertifikalı ve mobil ekiplerimiz ile sizlere destek olmanın ve hizmet etmenin mutluluğu içindeyiz. Su kaçakları ve tıkanık açma konularında uzmanlaşmış olan firmamız profesyonel personellerimiz ile sizlere 7 / 24 hizmet vermektedir.


Bodrum Su Kaçağı Tespiti

Firmamız uzun yıllardır ses (Akustik) dinlemeli su kaçağı tespiti ve termal kameralı su kaçaklarını tespit etmektedir. Eski yıllar da ve hala profesyonelleşmemiz firmalardan evinize çağırdığınız ustalar, su kaçaklarını bulabilmek için tahmini olarak birkaç yeri kırar, su kaçağını tespit edemez ise kırmaya devam ederlerdi.

Bu yöntem ekonomik olarak size daha fazla masraf ve daha fazla usta ile uğraşmak demekti. Şimdi son teknoloji cihazlarımız ile su kaçaklarınızı noktasal olarak tespit edip, sadece o bölgede operasyon yapıp sorunlarınızdan kurtarıyoruz. Bodrum su kaçağı tespiti yapan ilk firma olarak bodrum ve çevresinde hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Bodrum su kaçağı tespiti 

Bodrum Tıkanıklık Açma

Tuvalet tıkanıklığı ve mutfak gideri tıkanıklığı tam bir baş belasıdır. Hem sağlığınız etkilenir hem de evinizde ve iş yerleriniz de kokudan durulamayacak hale gelecektir. Eski yöntemler (kimyasal ürünler ya da el pompası gibi araçlar) ile tıkanıklardan kurtulmayı deneyebilirsiniz.

Yalnız bu yöntemlerin hepsi geçici olacaktır. Bu uygulamalar bazı tıkanıklar da geçici bile çare olmayacaktır. İnşaat atığı ve tuvaletlere kaçırılan bezlere, kimyasal ürünlerde çare olmayacağı gibi, kimyasal temizlik maddesini solumanız halinde sağlığınızı da tehlikeye atacaksınızdır.

Solucan ve yılan kameralı cihazlarımız ile tıkanıklıklarınızı tespit edip sorunlarınızı gideriyoruz. Ayrıca firmamız koku tespiti cihazımız ile ev ve iş yerlerinizdeki koku sebeplerini de tespit edip, çözümleri hakkında bilgilendiriyoruz. Bodrum tıkanıklık açma firması olarak sizlere bir telefon kadar yakınız. 

Firmamız tarafından ayrıca Bodrum petek temizleme ve tesisat temizlik hizmetleri de vermekteyiz. Temizlenmeyen peteklerin arasında macun gibi bir tortu oluşur ve bu tortu zaman içerisinde peteklerin içerisinde bulunan panellerde tıkanıklığa neden olacağı gibi sıcak su akışını da engelleyecektir. 

Firmamız klozet değişimi, tuvalet sifon arızaları tamiri ve değişimi gibi ustalık ve tecrübe gerektirecek işlemleri de bünyesinde yapmaktadır.  Su ile ilgi ne işiniz varsa Tek Adres Bodrum Su Tesisatçısı... Günün her saatin de hizmet veren firmamız sizlere bir telefon kadar yakın.


USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Eren Keni isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP