Yasin Usta

Nevşehir Sıhhi Tesisat
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Nevşehir ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Nevşehir'de hizmet veren firmamızı tüm sıhhi tesisat işlerinizde arayabilirsiniz. Su tesisatçısı olarak 20 yıldır Nevşehir' imize hizmet etmenin mutluluğu içindeyiz.

Nevşehir Su Tesisatçısı

Nevşehir tesisatçı evinizde iş yeriniz de tesisat ile ilgili bir problem mi var ? ya da su tesisatı döşetmek istiyorsunuz, su tesisatı ile ilgili her konuda bizi 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

Klozet montajı tamiri rezervuar değişimi alaturka tuvaleti çıkarıp yerine klozet takma işleri.


Tıkanıklık Açma Hizmeti


Nevşehir'de tıkanık açma işleri içinde bize ulaşabilirsiniz , tuvalet tıkanıklığı lavabo tıkanıklığı ve tüm kanalizasyon gider borusu tıkanıkları için hizmet vermekteyiz.

Tuvalet tıkanıklığı açma işlemi artık makineler aracılığı ile yapıldığı için oldukça kolay bir şekilde açılabilmekte olup, daha tıkanmadan tıkanacağını belli ettiği zaman, su taşkınlarına yada pis kokulara neden olmadan önce sorunu çözdürmenizde fayda var. Çünkü tıkanmış tuvalet daha öncesinde mutlaka ufak tefek sinyaller vermeye başlar, suyun yavaş gitmesi içerisinde su birikmesi gibi su nasıl olsa gidiyor diye tıkanığı açtırmazsanız sorun daha da büyüyebilir.

Kısa sürede çözülecek ufak bir tıkanıklık sizi bir sabah tuvaletten su taşması gibi bir sürpriz ile karşılayabilir.

Lavabo gider tıkanıklığı açma işlemini, çoğu zaman el pompası yardımı sayesinde başarıya ulaşabilmektesiniz, ama yapılan bu işlem geçici olmakla birlikte uyguladığınız basınç nedeniyle contaları zorlayıp suyun conta aralarından sızmasına sebeb olabilir, ve tıkanık açma işleminiz bir su kaçağı durumuna sebeb olabilir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak adına sizde tıkanıklarınızı ihmal etmeyip bir an önce sorunu çözün.

Nevşehir duşakabin çeşitleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz her türlü banyo ölçülerine göre ve ihtiyacınıza göre duşakabin montajı yapabiliyoruz.

Nevşehir'de su tesisatçısı lazımsa tereddütsüz etmeden arayabileceğiniz firmamız müşterilerimize hızlı güvenilir ve ekonomik hizmet vermektedir.

Su Tesisatçısı Nevşehir


Nevşehir su kaçağı tespiti


Su kaçakları artık cihazlarımız sayesinde çok kolay bir şekilde, tespit edilebilmekte olup noktasal olarak su kaçağı tespiti yapabilmekteyiz. Tavanlarda duvarlarda rutubet olması, binanızın bir yerlerinde su sızıntısı olduğunu göstermekte olup acil şekilde çözülmesi gereken bir sorundur.

Temiz su tesisatının su sızdırması genellikle, tavandan akıntıya sebeb olabileceği gibi, betonun daha henüz suya doymadığı durumlarda ise rutubet şeklinde görünür. Şebeke suyunun kaçağı, eninde sonunda kendini damlama veya akıntı olarak gösterecektir

Pis su pimaş kaçakları çok daha sinsi olduğu için geç farkedilirler, ve betonda herhangi bir delik çatlak yoksa damlama gerçekleşmez ve sinsi bir şekilde binanızı çürütmeye başlar. Sadece rutubet şeklinde ortaya çıkan su kaçağı, zaman içerinde koku yapmaya ve boyaların dökülmesine sebeb olur. Sizinde böyle bir sorununuz olduğunda, işinin erbabı bir usta çağırıp sorunu kısa sürede çözebilirsiniz.

Her rutubet yada damlama su kaçağı olmayabilir, fayans aralarının deforme olduğu durumlarda aralardan aşağıya su sızdırabilir, ve sizin bir su kaçağından şüphelenmenize sebeb olabilir.


USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Yasin Usta isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP