Umur Tiryaki

Ak-Iş Tesisat
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Ordu ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Ordu’ da konusunda uzman ve profesyonel hizmet alabileceğiniz bir su tesisatçısı firması arıyorsunuz. Sertifikalı ve tecrübeli personellerimiz ile siz değerli halkımıza günün her saatinde hizmet vermekteyiz. Su ile ne işiniz var ise bizler yanınızdayız.

Ordu Su Tesisatçısı

Sektöründe lider olan firmamız teknolojiyi de yakından takip etektedir. Su kaçağı cihazlarımız ve kameralı tıkanık açma cihazlarımız ile sorunlarınızı kırmadan dökmeden sorunsuz şekilde çözmekteyiz.

Altınordu’ da sıhhi tesisatçı olarak güvenin ve kalitenin yıllarca tek adresi olan firmamız sizlere klozet değişimleri ve sifon arızalarınız da bir telefon kadar yakın. Bizleri arayarak bilgi alabilir, soru sorabilir ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Pissu ve temiz su hatlarınızdaki tesisat işleriniz ve tesisat arızalarınızda sizlerin yanınızdayız.

Ordu Su Kaçağı Tespiti

Geçmiş yıllarda evinizde oluşan su kaçaklarınızı bulabilmek için çağırdığınız ustalar, evlerinizde tahmini olarak birkaç yer kırıp su kaçaklarını bulmaya çalışırlardı. Birkaç kırık ile kaçağınızı tespit edebilirler ise çok iyi ustaydı, eğer bulamaz ise kırmaya devam ederlerdi. Böylelikle evinizdeki masraf 1 ise 5 çıkardı. Fayanslarınız ve duvarlarınız kırık ve delik içinde kalırdı.

Son teknoloji cihazlarımız ile su kaçaklarınızı, ses dinlemeli (akustik) su kaçağı tespit cihazlarımız ve termal kameralı su kaçak cihazlarımız ile tespit edip noktasal olarak bulup, sadece o bölgede operasyon yapıp sorunlarınızdan kurtarıyoruz. Su kaçaklarınız ile ilgili tüm sorunlarınız da bizlerden bilgi almadan kara vermeyiniz. 

Ordu Tıkanık Açma

Evleriniz de ve iş yerlerinizde oluşabilecek tıkanık sorunları birbirinden farklı nedenlerden dolayı oluşabilir. Ev ve iş yerleriniz de mutfak veya lavabo tıkanıklıklarınız nedeni, lavabolarınıza dökmüş olduğunuz yemek artıkları, sabun parçacıkları ve özellikler yağ atıklarıdır. Ordu tıkanık açma olarak, solucan kameralı tıkanık cihazlarımız ile sorunlarınızı 10 dakika gibi kısa sürede gideriyoruz. Evinizde ve iş yerinizde yapacağınız uygulamaların hepsi geçici olacaktır.

Tuvalet tıkanıkları ise boru ebatlarının biraz daha geniş olmasından dolayı daha geç tıkanık yalnız, açması en zor tıkanık türüdür. Tuvalete kaçırdığınız ya da atmış olduğunuz bezler ve katı maddeler nedeni ile tıkanıkların üzerine, kullanılan tuvalet ve klozetler evinizde ve iş yerinizde çok fazla koku yaparak sağlığınızı tehlikeye atarsınız. İster banyo gider tıkanıklığı, ister mutfak lavabo tıkanıklığı ve ister pissu tıkanık sorunlarınızda sizlere bir telefon kadar yakınız.

Ordu su kaçağı tespiti

Firmamız ayrıca 

  • Klozet Değişimi
  • Çeşme Tamirat ve Değişimleri
  • Klozet Sifon Arıza ve Değişimleri 

gibi ustalık ve deneyim isteyen hizmetlerde vermektedir.


USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Umur Tiryaki isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP