Cemal Ataş

Test Elektrik & Sıhhi Tesisat
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Ordu ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Gürgentepe elektrikçi firması olarak uzun yıllardır, siz değerli halkımıza hizmet vermekteyiz. Günün her saatinde hizmet veren firmamıza ulaşmak için bir telefon açmanız yeterli. Güvenin ve kalitenin tek adresi Test Elektrik....

Gürgentepe Elektrikçi

Gürgentepe Elektrik Firması

20 yılı aşkın süredir elektrik firması olarak Gürgentepe ve çevresinde siz değerli halkımıza hizmet eden firmamız, elektrik panosu ve inşaat proje taahhüt işleri de yapmaktadır. Firmamızda elektrik malzemelerimizi uygun fiyata bulabilir, uygun fiyatlı işçiliklerimizden yararlanabilirsiniz. 

Firmamızda zayıf akım dediğimiz zil tesisatı, diafon ve görüntülü diafon malzemelerinin satışı ve montajı da yapılmaktadır. Arıza, bakım ve montaj işlemlerinde bizlerden bilgi almadan karar vermeyiniz.

Gürgentepe Elektrik Ustası

Ev ve iş yeri yaptırıyorsunuz, projeleriniz onaylandı ve konusunda uzman bir firma arıyorsunuz. Tse standartlarında malzeme kullanımı ve % 100 proje uygunluğu veren firmamız proje ve taahhüt işleriniz de sizlerin yanınızda. Ev ve iş yerleriniz de ki tesisatlarınızdaki bir hata sadece sizlerin evlerinizde hasara yol açmaz. Tüm apartman sakinlerinin beyaz eşyalarına ve tüm tesisatlarına zarar verebilirsiniz.

Elektrik Tesisat İşleri

Elektrik tesisatları evlerinizi saran damarlar gibidir. Böyle karışık ve bir birine girmiş grid yapılarda hata kabul edilemez. Sigorta panelinden gelen ve daha sonra daire daire ayrılan elektrik tesisatlarında çalışırken çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Türkiye şehir hatlarında 220 v. Elektrik geçmektedir. Bu insan sağlığını tehlikeye atacak bir akımdır.

Ayrıca firmamızın verdiği hizmetler arasında;

  • Avize Montajı
  • Sigorta Değişimleri
  • Led Döşeme
  • Led Tabele Arıza ve Bakımı
  • Elektrik Panosu Montaj ve Bakımı

Elektrik Ustası Gürgentepe

Gibi ustalık ve deneyim gerektiren işleri de konusunda uzman personellerimiz ile vermekteyiz. 7 / 24 bizleri arayabilir, soru sorabilir ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Priziniz mi değişecek, evinizin elektrik tesisatı mı yenilecek bizleri arayın ve ücretsiz keşif hizmetlerimizden yararlanın.


USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Cemal Ataş isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP