Cemal Ataş

Test Elektrik & Sıhhi Tesisat
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Ordu ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Gürgentepe' de su ile ilgili ne işiniz var ise sizlerin yanınızdayız. Su tesisatçısı olarak bizleri arayabilir, soru sorabilir ve ücretsiz keşif hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Firmamızın hizmetleri arasında tıkanık açma ve su kaçağı tespit ve onarımı bulunmaktadır. Günün her saatinde bizleri arayabilirsiniz, sizlere bir telefon kadar yakınız.

Gürgentepe Su Tesisatçısı

Sıhhi Tesisat

Uzun yıllardır Gürgentepe ve çevresinde sıhhi tesisatçılık yapan firmamız, klozet değişimleri, klozet sifon değişimleri ve arıza giderilmeleri, çeşme ve conta değişimleri gibi ustalık ve deneyim gerektirecek hizmetlerimizde vardır. Klozetiniz içine su kaçırıyor ise sifonlarınızın bakıma ihtiyacı olduğu ya da değişmesi gerekmektedir. 

Temiz su tesisat boru hatlarının çekimi ayrı bir hesaplama gerekmektedir. Borularınızın nerelerden geçeceği ve yapmış olduğunuz tesisatlar da su kaçağı olmamasını için bağlantılarının çok iyi yapılması gibi ince konular vardır. Su tesisatçılığı bir meslek olduğu kadar bir sanattır. 

Firmamızın verdiği hizmetler arasında:

  • Hidrofor Montajı
  • Duşakabin Montajı
  • Tekne Küvet Değişimi ve Montajı
  • Tekneli Duşakabin Montajı
  • Güneş Enerji Sistemleri Bakımı
  • Şofben Montajı
  • Duş Teknesi Montajı
  • Tuvalet Taşı Değişimi

Gürgentepe Tıkanık Açma

Evlerimizde, iş yerlerimiz de tuvaletlere, mutfak lavabolarına ve banyo giderlerine atılan ya da kaçırılan malzemelerden veya ev atıklarından dolayı tıkanmaktadır. Tıkanık nedenleri değişkenlik gösterse de her tıkanık ayrı bir sorundur. Özellikli banyo gider tıkanıkları ve tuvalet tıkanıkları sorun olmaktan çıkar sağlığımıza da tehlikeye atar, aynı zaman da evde dayanılmaz bir koku yapar. Tıkanık açma işlemlerinizde bizlerden destek alabilirsiniz. 

Gürgentepe Tıkanıklık Açma

Özenle ve itina ile yapıp, % 100 müşteri memnuniyeti ile yapmaktayız. Konusunda uzman ve deneyimli personelleri ile sizlere günün her saatinde hizmet veren firmamızı arayabilir soru sorabilir ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Gürgentepe’ de uygun fiyat ve kalitenin tek adresi Test Sıhhi Tesisat…..


USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Cemal Ataş isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP