Musa Uysal

Solhan Sıhhi Tesisat
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Ordu ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Ordu İkizce su tesisatçısı olarak, 7/24 hizmet veren firmamız konusunda uzman ve deneyimli personellerimiz ile hizmet vermekteyiz. Firmamız bünyesinde su kacağı tespiti, tıkanık açma, batarya değişimleri, klozet değişimleri, sifon arıza ve tamirleri ayrıca küvet montajı ve değişimi gibi ustalık ve deneyim gerektirecek işlemleri de yapmaktayız. 

İkizce tesisatçı

Su tesisat işleri maalesef günümüzde 3 ay 5 ay bir yerlerde çalışıp eline bir İngiliz anahtarı alıp bir çanta alıp artık bende tesisatçıyım diyen insanlar ile dolu. Yapmış olduğu işler ile alakalı ve kullanmış olduğu malzemeler ile alakalı sürekli sorun çıkarmaya devam edecektir. 

İkizce Tıkanıklık Açma

Özellikle eski evlerde daha fazla karşımıza çıksa da, yeni evlerde de kullanılan malzeme hatalarından ya da ustaların yanlış meyil vermesi ve yanlış s kullanmalarından dolayı tıkanıklar gerçekleşmektedir. Yalnız burada en büyük hata yine kullanıcılardan kaynaklıdır.

Mutfak lavabolarına dökmüş olan yemek artıkları, yağ artıkları ve sabun parçacıklarından dolayı lavabolarınız tıkanır. Kullanmış olduğunuz tıkanıklık açma malzemeleri ve küçük el pompası gibi araçlarının hepsi geçici çözüm üreteceklerdir. Özellik ile tıkanıklığınız sifonu geçip borularda tıkanıklık oluşmuşsa. Mutlaka bir su tesisatçısından yardım almanız gerekmektedir. İkizce' de tıkanıklık açmanın tek adresi.

Tuvalet tıkanıklıkları ise, tuvaletlere attığınız ya da kaçırdığınız bezler, plastikler ve katı maddelerden kaynaklıdır. Burada ise sorun daha büyüktür. Burada uygulayacağınız tüm yöntemler geçersiz olacaktır. Profesyonel bir yerden destek almanız gerekmektedir. 

Sıhhi Tesisatçı

Klozet tamiratları ve klozet sifon değişimleri ustalık gerektirecek işlemlerdir. Eğer ki klozet sifonunuz (rezervuar) içeriye su kaçırıyor ve suyu kesmiyor ise, tuvaletinizi temizleyemez ve sürekli su sesinden rahatsız olacağınız gibi yüksek bir su faturası ile karşı karşıya kalacaksınızdır. Sıhhi tesisatçısının 10 dakika gibi kısa bir zaman da yapacağı çözüm sizleri sağlık yönünden de ekonomik olarak ta büyük bir sorundan kurtaracaktır.

İkizce su tesisatçısı

Firmamız ayrıca küvet değişimi, hidrofor tamiri, duşakabin montajı ve arızası gibi işlemlerle de yanınızda. Bizleri aramadan karar vermeyiniz. 


USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Musa Uysal isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP