Hasan Usta

Moda Sıhhi Tesisat
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Osmaniye ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Osmaniye ve çevresinde  sıhhi  tesisat alanında yıllardır tecrübe kazanan  firmamız  Osmaniye' de  onlarca su tesisatı  kurulumu ve onarımı yapmıştır. Osmaniye su tesisatçısı olarak tıkanık açma, su kaçağı tespiti ve klozet değişimleri hizmetleri de vermekteyiz. Osmaniye’ deki birçok binanın sıhhi tesisat ve mekanik tesisatları firmamız tarafından yapılmıştır. Çalışma ilkemiz önce güven iş güvenliği, garantili tesisatlar, uygun fiyat ve siz müşterilerimizin memnuniyetidir. Bir diğer önem verdiğimiz husus  vermiş olduğumuz hizmeti zamanında ve eksiksiz teslim etmektir.

Osmaniye Su Tesisatçısı

Sıhhi Tesisatçı


Osmaniye su tesisatçısı olarak profesyonel ve konusunda uzman ustalarımız ile siz değerli halkımızın hizmetinizdeyiz. Binalarınız da bulunan su tesisatları insan vücudundaki kılcar damarlara benzer. Başımız ağrıdığı zaman tüm vücudumuz hareket edemez hale gelir. Pissu ve temiz su tesisatları da aynen böyledir. Bir su kaçağı ya da tuvaletlerdeki bağlantıların bir yerinde oluşabilecek bir problem tüm apartmanınızda hasara yol açabilir. Klozet değişimi ve tuvalet taş değişimleri bu yüzden önemlidir. Klozet sifon arızaları, çeşme ve batarya arızalarınızda bizleri arayabilirsiniz.  İşçiliğimiz ustalığımızın garantisidir. 


Su Kaçağı Tespiti


Zemin katta oturuyorsunuz ve evinizde su kaçağı var. Bu tür su kaçakları temelinize zarar verir. Oradaki beton ve demirlerde deformasyon yapar, binanızın ömrü azalır. Yukarı katlarda oluşabilecek birkaç ise alt komşunuzun tavan ya da duvarlarında nemlenme ile başlayıp bir anda yağmur gibi su damlamalarına vesile olacaktır. Su kaçaklarında ustalarını iyi seçmeniz gerekmektedir. Su kaçaklarını bulmak için getireceğiniz usta, eski yöntemler ile su kaçaklarını bulmaya çalışacak ve tahmini olarak bir yerden kırmaya başlayacak, kaçağı bulamadığı takdirde her tarafı kıracaktı. Son teknoloji ses (akustik) su kaçağı tespit cihazımız ve termal kameralı su kaçak cihazlarımız ile su kaçaklarınızı, kırmadan dökmeden buluyoruz. Noktasal olarak sadece kaçağın bulunduğu bölgede ufak bir kırık ile sorununuzu gideriyoruz. Osmaniye’ de su kaçak tespit cihazlarımız ile sizlerin yanınızdayız.

Su Tesisatçısıs Osmaniye

Tuvalet Tıkanık Açma


Tuvalet tıkanığı, banyo gideri tıkanığı ve mutfak lavabo tıkanığı bu 3 tıkanıklık evlerimizde ve iş yerlerimizde en çok karşılaştığımız sorunların başında gelmektedir. Tuvalet tıkanıklıkları en zor olan ve en çok uğraştıran tıkanık cinsidir. Hem sağlımızı olumsuz etkileyecek aynı zamanda kokusu bizi çok rahatsız edecektir. Tüm tıkanıklıklarınız için tek bir telefon numarası yeter. 

Firmamız tarafından verilen hizmetlerimiz arasında petek temizliği, batarya değişimi, sifon ve klozet arızaları gibi uzmanlık ve deneyim isteyen işlemlerde yapılmaktadır. Bizleri günün her saatinde arayıp bilgi ve destek alabilirsiniz. 


USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Hasan Usta isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP