Emrah Küleci

Küleci Sıhhi Tesisat
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Sakarya ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Sakarya Arifiye ilçesi su tesisatçısı olarak uzun yıllardır siz değerli halkımıza hizmet vermekteyiz. Su ile ilgili ne sorununuz var ise bizlere danışabilirsiniz. Konusunda uzman personellerimiz ile sizlere bir telefon kadar yakınız. 

Arifiye Su Tesisatçısı

Su Kaçağı Tespiti


Su kaçakları her zaman sorun teşkil etmiştir. Eskiden su kaçaklarını tespit etmek için çağırdınız usta kaçağı bulana kadar evlerinizin her tarafını kırardı. Evlerinizde çok fazla hasara yol açardı. Şimdi su kaçaklarını, ses (Akustik) dinlemeli su kaçak tespit cihazlarımız ya da termal kameralı su kaçak tespit cihazlarımız ile bulabiliyoruz. Kaçağınızın bulunduğu bölgeye nokta olarak operasyon yapıp, kırmadan dökmeden sorunlarınızdan kurtarıyoruz. Sıhhi tesisat kaçak tespit firması olarak hizmet vermekteyiz.

Rutubet ve fayans aralarındaki derzlerin deformasyon olmasından dolayı aşağı katlardaki komşularınıza su kaçakları da olabilir. Bu tür kaçaklar için su kaçağı tespit cihazı gerekmektedir. 

Tuvalet Tıkanıklığı

 

Lavabo ve tuvalet tıkanıklarını artık solucan kameralı cihazlarımız ile giderebiliyoruz. Atılan, kaçırılan bezler, inşaat atıkları gibi katı maddelerden oluşan tıkanıklıkları kimyasal yöntemler ile veya profesyonel bir destek almadan açmak çok zordur. Sizleri bu dertten kameralı tıkanık açma cihazlarımız ile kurtarıyoruz. Lavabo tıkanıklığı, banyo gider tıkanıklığı veya tuvalet tıkanıklarında Sakarya’ nın en eskisiyiz. Tıkanıklıklarınızı açmak için kullanacağınız kimyasal ilaç yöntemleri sağlığınızı tehlikeye sokacağı gibi geçici bir çözüm olacaktır. Tüm tıkanık sorunlarınızda bizlere ulaşabilirsiniz.

Su Tesisatçısı ArifiyeSıhhi Tesisat


Çeşme değişimi, batarya arızası, klozet tamiri, klozet sifon değişimi gibi konular ustalık ve deneyim gerektirecek konulardır. Konusunda uzman olmayan ustalar evinize daha çok hasarlar verebilirler. Kullanmış olduğu malzemelerin TSE uygun olması ve A sınıfı malzemeler olmasını isteyiniz. Ufak dokunuşlar hayatınızı kolaylaştırır.

Temizlenmeyen peteklerin panel aralarında macun gibi katı bir tortu oluşur. Bu macun sıcak suyun geçişini engelleyerek peteklerin ısınmasına mani olur. Böylelikle yaktığınız doğalgazın hakkını alamamış yani ısınamamış olursunuz. Tesisatınız, kombiniz ve petekleriniz uzun ömürlü olmasını istiyorsanız, mutlaka periyodik aralıklarla peteklerinizi temizletiniz.

Duşakabin montaj ve arızalarınız da bizleri arayabilirsiniz. Duşakabin seçerken hareketli olan bölgeleri yani tekerlek ve kapılar gibi malzemelerin iyi olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. 


USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Emrah Küleci isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP