Halil Kaya

Kaya Su Tesisat
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Şanlıurfa ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Şanlıurfa' da yılların tecrübesi ile hizmetinizdeyiz. Su tesisatınız da yaşadığınız bütün problemler ile ilgili bizi arayabilirsiniz. Su tesisatçısı olarak siz değerli halkımıza hizmet etmenin haklı gururu içindeyiz. Haliliye ve çevresinde profesyonel ve sertifikalı personellerimiz ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Haliliye Su Tesisatçısı

Sıhhi Tesisatçı

Su tesisatçılarının toplumda yaygın ismiyle tesisatçı  işi hem çok zor hem de çok önemlidir. İşinin ehli ustaların maharetli elleriyle su kaçağı, pimaş tıkanıklığı, su arızası, su sızıntılarından çok basit ve zahmetsiz bir şekilde kurtulabiliriz.

Eğer işinde usta olmayan bir su tesisatçısına, çeşmeciye güvenirsek evimizin her yeri kırıp dökebilir. Yapacağımız iş referansları olan işine yıllarını vermiş güvenilir ustalar seçmektir. Su tesisatımız da yaşayacağımız ufak tefek arızalar su kaçakları su arızları günlük yaşantımızı olumsuz etkileyecek ve insan olarak yapmamız gerekli zaruri işlerimizi yapamamamıza neden olacaktır.

Banyo, tuvalet, klozet, lavabolar, çeşmeler, mutfak her gün mutlaka belki defalarca kullanmamız gerekli olan mekanlardır. Bu mekanların ortak özelliği hepsinden geçen sıhhi tesisattır. Buralarda oluşabilecek su sızıntıları, su arızaları, su kaçakları çok küçük de olsa evlerimizi, iş yerlerimizi ve hayatımızı olumsuz etkileyecektir. Sadece bizi değil komşularımızı bile etkileyecektir. Bu tür sıkıntılarda arayacağımız su tesisatçısının (sıhhi tesisat) işinde usta olması çok önemlidir.

Ortalığı kırıp dökmeden işini en az hasarla ve en az maliyetle yapması bizim için çok önemlidir. Bu yüzden Su tesisatçımızı, çeşmecimizi  çok iyi seçmeli her önümüze gelen ustaya güvenmemeliyiz. Bu konuda firmamıza güvenebilirsiniz.

Su Tesisatçısı Haliliye

Su Kaçağı Tespiti

Ses (akustik) dinlemeli su kaçak cihazımız ve termal kameralı su kaçak cihazlarımız ile, su kaçaklarınızı kırmadan dökmeden bulup tamir ediyoruz. Eski yöntemler ile su kaçaklarını bulmaya son. Eski yöntem ile su kaçaklarınızı, tahmini olarak bir kaç yer kırılır, kaçak bulunamaz ise kırılmaya devam ederdi. Böylelikle evinizde çok büyük hasarlar verirlerdi. Şimdi termal kameralı su kaçak cihazlarımız ve ses dinlemeli su kaçak cihazlarımız ile bu sorunların üstesinden gelmek çok basit.

Tuvalet Tıkanıklıkları

Tuvalet tıkanıklıkları ve lavabo tıkanıkları her zaman sorun teşkil etmektedir. Sağlığımızı tehdit ettiği gibi ev ve iş yerlerimizin içine verdiği pis kokularda bir yanadır. Kimyasal deterjanlar kullanarak tıkanıklıklarınızı geçici olarak erteleyebilirsiniz, tabi karşılaşmış olduğunuz tıkanık inşaat veya katı atık tıkanıklığı değilse.

Tuvaletlere kaçırılan bezler de kimyasalar yöntemler ile açılmaz. Termal kameralı tıkanıklık cihazımız ile sorunlarınızı en kısa da çözüyoruz.

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Halil Kaya isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP