Murat Usta

Siverek Tesisat
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Şanlıurfa ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Su tesisatı sektöründe uzun yıllardır hizmet veren firmayız, su tesisatçısı olarak, Siverek' de tüm mahalle ve semtlere hizmet vermekteyiz. Evinizde, iş yeriniz de, tesisat ile alakalı tüm işler için, bizimle irtibat kurabilir bilgi ve hizmet alabilirsiniz.

Siverek su tesisatçısı

Siverek Su Tesisatçısı olarak verdiğimiz hizmetler, tuvalet taşı değiştirme, su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, boru hattı çekme işleri, lavabo montajı klozet montaj ve tamiri, gibi tesisat ile alakalı tüm işlerinizi yapıyoruz.

Tıkanıklık Açma işleri Siverek

Tuvalet tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, banyo gideri ve mutfak gideri tıkanık sorunlarınız için, bizi arayın tıkanıklıkları açalım. Tıkanık açma makineleri ile hiçbir yere zarar vermeden, tıkanık olan borularınızı açıyoruz. 

Tıkanmış boruları kameralı tıkanık açma makinelerimiz ile, tıkanıklığa neden olan şeyi tespit edebiliriz. Su gitmemesinin çok çeşitli nedenleri vardır, çapı daralmış borular daha çok tıkanıklığa sebebiyet vermektedir, bunun yanında tuvalet içerisine atılan tuvalet kağıtları, ya da kaçırılan bezler tıkanıklığa sebebiyet verebilir. Lavabolarda sabun atıkları, saç kılları tıkanma yapabilir. 

Mutfak giderlerinin tıkanma sebebi genellikle, yemek atığı ve yağlardan kaynaklıdır.

Sizin bir tıkanıklık açma işiniz varsa, Siverek ilçesi için bizi 7/24 arayabilirsiniz.

Sıhhi Tesisat İşleri

Şofben montajı, duşakabin montaj tamiri, musluk batarya değişimi, sifon tamiri, hava tesisatı, hidrofor bağlantısı, küvet sökme takma değişim, işlerinizi itina ile yapıyoruz. Yeni yapılan daire ve iş yerleriniz için, tesisat döşeme plan proje hizmeti veriyoruz. 

İster tamirat yaptırın isterseniz yeni bir tesisat çektirmek isteyin, bizi tüm tesisat işleriniz için arayabilirsiniz.

Siverek Su kaçağı Tespiti

Su tesisatının bizlere hayatı kolaylaştırdığı bir gerçektir. Ama zaman zaman bazı sorunlarda ortaya çıkarmaktadır, bu sorunlar arasında su kaçağı en büyük problemlerin başında gelmektedir. Yeni tesisatlar da bu sorun genellikle, işçilik hatalarından kaynaklanmaktadır. Eski tesisatlar da ise, boru çürümelerine dayalı su kaçakları görülmektedir. 

Sizde bir su kaçak tespit işlemi yaptırmak istiyorsanız, Siverek için tüm mahalle ve semtler için servisimiz vardır. Su kaçak tespiti işlemini, makinelerimiz aracılığı ile kırmadan dökmeden noktasal olarak tespit ediyoruz, ve onarımını gerçekleştiriyoruz.

Siverek su kaçağı tespiti

Sıhhi tesisat ile ilgili tüm sorunlarınız için tek adres…Kalitenin ve güvenin tek adresi Siverek Tesisat.


USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Murat Usta isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP