Mahmut Tunç

Silopi Otomasyon Ve Enerji Sistemleri
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Şırnak ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Silopi elektrikçi firması olarak 20 yıla yakın süredir hizmet veren firmamız, tecrübeli ve deneyimli kadrosu ile siz değerli müşterilerimize hizmet etmeye devam etmektedir.

Silopi Elektrikçi

Maalesef günümüz de 6 ay bir yer de çalışıp eline tornavida ve pense alan herkes ben elektrikçi ustasıyım deyim piyasa da iş yapabiliyor. Arayın bizleri 20 yıla yakın sektör bilgimizi sizlere aktaralım. 

Ev ve iş yerleriniz de oluşabilecek elektrik tesisatlarınızdaki sorunlar için bizleri günün her saatinde arayabilir, soru sorabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Uygun fiyatlı ve bol ürün çeşidimiz ile siz değerli Silopi’ li müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Silopi Elektrik Ustası

Ev ve iş yerlerinizde yaptıracağınız elektrik tesisat işleriniz için bizlerden bilgi almadan karar vermeyiniz. Elektrik tesisatlarınızda yapacağınız en ufak bir hata telafisi olmayan sonuçlar doğurabilir. En az hasar bile elektrik tesisatınıza bağlı olan beyaz eşyaların yanmasına sebep olabilir. Elektrik tesisatınız ile uğraşırken yalıtkan bir madde kullanmayı ve de elektrik sigortalarınızı indirmeniz gerektiğini sakın unutmayın.

Türkiye şehir elektrik akım gücü 220 Volttur. Bu güçlü akım insan sağlığını tehlikeye atacak bir akımdır. Islak ve demir gibi iletken maddeler ile elektriğe temas etmemeniz gerekmektedir. Sizler de en yakın elektrikçi ustasını arayıp yardım alabilirsiniz.

Ev ve iş yerlerinde artık Led aydınlatmalar çok fazla talep görmektedir. Elektrik tüketimleri az ve uygun maliyetleri ile montaj, satış ve ücretsiz keşif hizmetimiz ile siz değerli müşterilerimize destek olmaktayız.

Elektrikçi Firması

Ev ve iş yerinizin elektrik tesisatınız yenileyeceksiniz veya elektrikli pano yaptıracaksınız, ekonomik olarak yüksek maliyetler karşınıza çıkacaktır. Silopi’ de sizlere en yakın elektrikçi firması olarak hizmet veren firmamızda, elektrik malzemelerinize bol çeşit ve uygun fiyatlar ile ulaşabilirsiniz.

Avize montajı ve elektrikli şofben montajı gibi sorunlarınız da bizlerden yardım alabilirsiniz. Firmamız elektrik ile ilgili tüm sorunlarınızda yanınızda. Bizden bilgi almadan karar vermeyiniz.

Siliopi Elektrik Ustası

Firmamızın hizmetleri arasında;

Led Aydınlatma Montaj ve Satışı

Elektrikli Pano Tamiratı ve Yapımı

Ev ve İş Yeri Tesisatı Yenilenmesi

Avize Montajı

Sigorta Arıza ve Değişimi

gibi ustalık ve deneyim isteyen konular da sizlerin yanınızdayız. 7/24 elektrik arıza ve yedek parça konularında da bizlerden bilgi almadan karar vermeyin.


USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Mahmut Tunç isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP