Mahmut Kayar

Garanti Tesisat
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Şırnak ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Tüm Su tesisat işlerinizi yapıyoruz, Şırnak su tesisatçısı lazım olduğunda biz buradayız. Temiz su tesisatı ya da, atık su tesisatı ile alakalı her işinizde bize güvenebilirsiniz.

Klozet Montajı tamiri, lavabo takma, termosifon şofben tesisatı, tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti gibi sorunlarınız için bizden destek alabilirsiniz.

Şırnak Su Tesisatçısı

Şırnak Su Kaçağı Tespiti

Tesisatınızdaki su kaçaklarını artık sorun etmeyin, gelişmiş cihazlarımız ile su kaçağını noktasal olarak tespit ediyoruz, ve onarıyoruz. Ses dinleme yöntemi ile bulanamayan su kaçağını, termal kamera ile buluyoruz. Her iki cihazı da bünyesinde bulunduran firmamız, sorun olan su sızıntısını tam isabet olarak bulmaktadır, böylelikle evinizde oluşacak hasarların önüne geçmekteyiz. Şırnak' ta kaçaklarınızı, su kaçağı makinemiz ile tespit edip noktasal olarak onarıyoruz.

Su sızıntısı tespiti, makine ile oldukça kolay tespit edilebilmektedir. Gereksiz yere evinizin iş yerinizin fayanslarını kırdırmayın, kolay şekilde halledilebilecek bir işi büyütmeyerek, hem evinizi hem cebinizi koruyoruz.

Rutubetlenme ve akıntı sorunları, temiz su ve pis su (atık su) borularından olabilir, uzman ekibimiz sorun hangi tesisat da ise, tam tespit edip onarımını yapmaktadır.

Su kaçakları ihmale gelmemesi ve biran evvel tamiratının yapılması önemlidir. Sızdıran bir boru rutubet yapacağından koku ve dökülmelere sebebiyet verir. Ayrıca binanın sağlığını da olumsuz yönde etkiler, demirlerin çürümesine taşıyıcı kolonların mukavemetini kaybetmesine, betonun özelliğinin bozulmasına sebep olabilir. 

Su kaçağı nasıl bulunur? Diye düşünmeyin arayın, işimizi yapalım sizi bu dertten kurtaralım.

Şırnak’ta tüm semt ve mahallelere, su kaçağı tespiti hizmetimiz bulunmaktadır.

Şırnak su kaçağı tespiti

Şırnak Tıkanıklık Açma

Bina içerisinde kullandığımız suyun dışarıya atılmasını sağlayan borular, zaman zaman tıkanabilir. Tıkanmış boruları teknolojik araçlar ve gereçlerle tespit ediyor ve tıkanık bölgeyi açıyoruz

Tuvalet neden tıkanır? Tuvaletlerin tıkanma sebeplerinin başında, temizlik kovasını boşaltırken içerisinde unutulan temizlik bezleri gelmektedir. Bunun yanı sıra içerisine atılan jilet tuvalet kağıtları gibi nasıl olsa gider diye düşünülen atıkların atılması ile oluşur. Tabi Kireç ve asit nedeniyle boruların iç çaplarının daralması da tıkanma sebepleri arasında gösterilebilir.  

Tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır? Tuvalet Tıkanıklığı açma işlemi, tıkanık açma makinelerimiz ile kısa sürede açılmaktadır ve tekrar hizmetinize sunmaktadır.  Tuvalet açma işlemleriniz için Şırnak için tüm bölgelerde hizmet veriyoruz. Klozet tıkanıklığı açma hizmeti de hizmetlerimiz arasında bulunmaktadır.

Lavabo tıkanıklığı, mutfak gideri açma, banyo gideri tıkanıklıkları için de hizmet veren firmamızı tüm tıkanmış atık su boruları için hazmet vermektedir.

Şırnak Tıkanıklık açma

Şırnak Tesisat işleri

Termosifon, şofben, lavabo, klozet küvet duşakabin, duş teknesi, tuvalet taşı değiştirme, ve montaj işlerinizi özenle yapıyoruz

Bizi her türlü tesisat işleriniz ile alakalı arayın…


USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Mahmut Kayar isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP