Hasan Özdemir

3K Teknik
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Tekirdağ ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Tekirdağ Çorlu Kombi Servisi olarak konusunda uzman ve sertifikalı personellerimiz ile siz değerli halkımıza günün her saatinde hizmet vermekteyiz. % 100 müşteri memnuniyeti ile çalışan firmamız ayrıca kombi bakımları ve kombi montajları da yapmaktadır. Kalitenin ve güvenin adı 3K Teknik ....

Çorlu Kombi Servisi

Çorlu Kombi Servisi

Çorlu ve çevresinde kombi servisi olarak hizmet veren firmamız profesyonel personellerimiz ile hizmet vermektedir. Firmamız uzun yıllardır kombi servisi işlemleri yapmaktadır. Kombiniz çalışıyor ve ısıtmıyor ise, kombiniz patlayarak çalışıyor ise, kombinizden gaz kokusu geliyor ise bu konular hakkında mutlaka bir servisten destek almanız gerekmektedir. Yalnız kombinizde ki her hata kombinizin arızalandığı anlamına gelmez. Kombiniz su kaçıyor ise önce su basınç bar kontrollerinizi yapmanız gerekmektedir. Suyu fazla bastığınızdan dolayı kombinizi kendisini korumayı alıp fazla suyu tahliye edecektir. Demirdöküm kombi servisi olarak bizlere tüm sorunlarınız da ulaşabilirsiniz.

Çorlu Kombi Bakımı

Eca kombilerinizin uzun ömürlü olması için mutlaka kombi yıllık bakımlarınızı yaptırınız. Doğalgaz ile evlerimize konfor ve güven geldi. Eski kömürlü sobalardan ve kömür kokusundan kurtulup rahata kavuştuk. Bu rahata kavuşurken de ekonomik olarak biraz fazla yaptırdık. Bu ürünlerin periyodik olarak bakımı gerekmektedir. Yoksa yaptığınız tesisatlarınızın ve kombilerinizin ömürleri kısa olacaktır. Ariston kombilerinizin yıllık bakımlarını firmamız uygun fiyata ve garantili olarak yapmaktadır. Kombinize yaptırmış olacağınız bakımlar kışın ortasında çıkabilecek arızaların önceden önlem alınmasına ve daha az yakıt ile daha çok ısınmanızı sağlayacaktır. 3K Teknik’ ten fiyat almadan karar vermeyiniz.

Sıcak su açıkken petekler fazla ısınıyor ise, peteklerinizin altı ve üstü ayrı sıcaklıklarda ısınıyor ise ve kombinizden patlamalı şekilde sesler geliyor ise mutlaka profesyonel bir hizmet almanız gerekmektedir.

Çorlu Kombi Tamircisi

Firmamız ayrıca, Buderus, Vaillant, Viessman, Arçelik, Baymak gibi firmaların kombi servisliğini de yapmaktadır. Garantili yedek parça ve garantili hizmet. Siz evlerinizde rahat ve güven içinde oturun diye biz 7 / 24 çalışıyoruz. Çorlu kombi servisi olarak sizlere bir telefon kadar yakınız. 

Oda kumandası arızalarınızda bizler ile görüşmeden karar vermeyiniz. 


USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Hasan Özdemir isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP