Gökhan Türkan

Gökhan Elektrik
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Tunceli ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Tunceli Elektrikçi firması olarak uzun yıllardır siz değerli halkımıza hizmet vermekteyiz. Firmamıza soru ve sorunlarınız için günün her saatinde ulaşabilirsiniz. Konusunda uzman ve profesyonel personelleri ile sizlere bir telefon kadar yakınız.

Tunceli Elektrikçi

Zayıf Akım Tesisatları

Zayıf akım diye tabir ettiğimiz görüntülü diyafon, diyafon ve zil tesisatları firmamız tarafından verilen hizmetler arasındadır. Eskiyen zil tesisatlarınızın yerlerine artık diafon ve görüntülü diafonlar almıştır. Bu yöntem güvenlik nedeni ile artık çok fazla talep görmektedir. Son zamanlarda yaşanan olaylardan ve hırsızlıklardan dolayı görüntülü diafonların taleplerinde artış vardır. Uygun montaj ve işçilik fiyatları ile ilgili bizden fiyat almadan karar vermeyiniz.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, bu konuda yetişmiş ve konusunda uzman personeller ile sorunlarınızı hızlı bir şekilde ve uygun fiyata yardımcı oluyoruz. 7 / 24 bizlere ulaşabilir, bizlerden fikir ve yardım alabilirsiniz. 

Türkiye şehir hatlarında 220 volt akım geçmemektedir. Bu güçlü akım insan sağlığını tehlikeye atacak bir akımdır. Elektrik geçen bir ortamda çalışırken mutlaka güvenlik tedbirlerinizi almanız gerekmektedir. Yalıtan bir eldiven ve çalışacağınız alanda elektrik akımının kesildiğine dair bilginiz olmanız gerekmektedir. Yalıtkan bir ürün ile de işlem yapsanız yanlış bir işlemde kabloların birbirine değmesi gibi sigortalar atacak ve elektrikli aletleriniz zarar görecektir. Çalıştığınız ortamda önce sigortanızın kapalı olduğunu kontrol etmeniz gerekmektedir.

Elektrikçi Tunceli 

Tunceli Elektrikçi

Apartman ve iş yerlerinizdeki, avize montajı, sigorta değişimi ve led döşeme gibi ustalık ve deneyim gerektirecek işlemlerde bizlerden bilgi ve yardım alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız tarafından verdiğimiz hizmetler arasında cami avize montajı, alarm sistemleri ve tesisat değişim işlemleri de yer almaktadır. 

Klima elektrik hattı montajı, elektrikli şofben ve kombi elektrik bağlantıları önceleri mutlaka ayrı sigorta hattı çektirmeniz gerekmektedir. Ev ve iş yerinizin elektrik tesisat sağlığı açısından ayrı bir sigorta ile desteklenmesi gerekmektedir. Klima, elektrikli şofben ve ütü gibi yüksek elektrik akımı çeken elektrikli aletlerinizi aynı anda çalıştırmanızı tavsiye etmiyoruz. 

Tunceli elektrikçi firması denilince güvenilir firma olarak akla gelen ilk firma olmanın mutluluğu içindeyiz. En yakın elektrikçiye mi ihtiyacınız var? Sizlere bir telefon kadar yakınız.


USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Gökhan Türkan isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP