Cengiz Akay

Akay Mühendislik
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Van ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Erciş ve yakınlarında her türlü kalorifer ve doğalgaz tesisatı problemleriniz için bizi arayabilirsiniz. Hayatımız gelişen teknoloji sayesinde her geçen gün daha temiz daha kaliteli olmaktadır. Bu hayat standardımızı artıran teknolojik ajanların başında doğalgaz gelmektedir.

Erçiş Doğalgaz Firması

Doğalgaz firması ne kadar temiz iş çıkarır ne kadar kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik çıkarırsa o kadar rahat ederiz. Doğalgaz ustamız ne kadar tecrübeli ve işinde titiz davranırsa bizde o kadar güvende ve rahat oluruz. Hiçbir zaman doğalgaz işini hafife almamalı her daim iş disiplinine riayet eden doğalgaz tesisatçısıyla çalışılmalıdır...

Doğalgaz Tesisatı

Doğalgazın günlük yaşantımızdaki en önemli etkisi yaşadığımız çevre ve havamızın temizliğidir. Ayrıca yaşantımızı çok daha fazla kolaylaştırmış hayat standartlarımızı yükseltmiştir.

Özellikle ısınma ihtiyacımızı karşılamak için karşılaştığımız birçok sorun, doğalgazın kullanımıyla ortadan kalkmış konutlarımızın iş yerlerimizin yaşadığımız tüm mekanların ısınma problemi doğalgazla ile birlikte, çok daha kolay ve kaliteli bir biçimde çözüme kavuşmuş bulunmaktadır.

Bu kolaylık aynı zamanda sağlımız açısından da bizlere çok yararlı olmuştur. Doğalgaz her açıdan rahat bir nefes almamıza neden olmuştur. Doğalgaz tesisatları ehil kişiler tarafından yapılması gerekmektedir.

Kat Kaloriferi Tesisatı

Doğalgaz kapınıza kadar geldi ve merkezi sistem bir yapı kurmadınız, dairenize bireysel olarak kat kalorifer tesisatı çektirmek zorundasınız. Doğru adrestesiniz. Doğalgaz tesisatları şakaya gelecek veya konusunda uzman olmayan ustalar tarafından yapılacak işlemler değildir. Doğalgazlarda en ufak bir kaçak veya hata insanların sağlığını tehlikeye atar. Doğalgaz tesisatları uzmanlık ve dikkat isteyen bir meslek cinsidir. Kombi montajı ve doğalgaz bağlantıları için bizleri arayabilirsiniz.

Petek Temizleme

Firmamız ayrıca petek temizleme işlemleri de yapmaktadır. Temizlenmeyen peteklerin içinde çamurumsu macun gibi katı bir tortu oluşur. Macun gibi madde petek panellerinin içerisini tıkıyarak sıcak suyun geçişini engeller.

Odanız ve eviniz ısınmaz ayrıca kombiniz boşuna doğalgaz yakarak çalışmış olur. Ayrıca macun peteklerinizin, kombinizin ve tesisatınızın ömürünü azaltır. Uzun ömürlü petekler için, iyi ısınmak ve ödemiş olduğunuz faturanın karşılığını almak için mutlaka petek temizliklerinizi yaptırınız.

Doğalgaz Firması Erçiş

Güneş Enerjisi Sistemleri

Güneş enerjisi yatırım maliyeti olarak ve bakım masrafları olarak uygun bir sistemdir. Yatırım olarak yapmış olduğunuz parayı doğalgaz olmayan bölgelerde, 2 sene gibi kısa bir sürede amorti edecektir. Güneş enerjilerinin satış, montaj ve arızalarınızda bizlere ulaşabilirsiniz.

Güneş enerjinizden sıcak su alamıyorsanız bunun birkaç nedeni olabilir. Sıcak su vanalarınızı kontrol etmelisiniz, depo çıkışındaki vanalardaki tıkanıklıkta sıcak su çıkışını engelleyecektir ya da güneş panellerinde kırık ya da çatlaktan dolayı sıcak su alamayabilirsiniz.


USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Cengiz Akay isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP