Cengiz Akay

Akay Mühendislik
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Van ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Erciş ilçesi ve civarında su tesisatı ile ilgili problemleriniz için bize ulaşabilirsiniz. Yıllardır su tesisatçısı olarak hizmet vermekte olan firmamız, alanında uzmanlaşmış olup müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Tamamen deneyimli ustalardan oluşan ekibimizle 7/24 hizmetinizdeyiz.

Erciş Su Tesisatçısı

10 yılı aşkın süredir Erçiş sıhhi tesisatçısı olarak bilinen firmamızın hizmetleri arasında; su kaçakları, lavabo ve tuvalet tıkanıklıkları, hidrofor tamiratı ve petek temizliği gelmektedir.

Firmamız su kaçağı tespiti, tıkanık açma, klozet tamiri, petek değişimi, musluk değişimi, su tesisatı yenileme, batarya montajı, klozet değişimi, lavabo montajı, hidrofor tesisatı, yangın tesisatı, güneş enerji sistemleri, güneş enerjisi bakımı, tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma vb. alanlarda hizmetinizde…

Petek temizliği neden önemlidir? Yıllarca temizlenmeyen petekler içerisinde çamurumsu bir tortu oluşturur. Bu pis tortu tesisatınıza, kombinize ve peteklerinize zarar verir ve ömrünü azaltır. Çalışan bir mekanizma olduğu için periyodik bakım isteyen sistemlerdir. Isınmadığınız halde yüksek fatura ödersiniz. 

Tuvalet ve lavabo tıkanıkları çözümleri aynı gibi görünse de bir birinden farklı yöntemler izlenebilir. Lavabo tıkanıklıklarını sirke ve tuz karışımı ile çözmeye deneyebilirsiniz.

Tuvalet tıkanıklıklarında bu işlem işe yaramayacaktır. Tuvaletlere genelde atılan yada kaçırılan katı atıklar yüzünden daha profesyonel bir hizmet almanız gerekmektedir.

Tuvalet tıkanıklıkları inşaat sırasında da kalmış olabilir. Bu birikintiler S' lerde birikir ve sağlık açısından ve koku yüzünden katlanılmaz hale gelir. Son teknoloji cihazlarımız ile 10 dakika içerisinde tüm tıkanıklıklarınız açılır. 

Su Tesisatçısı Erçiş

Firmamız Erçiş su kaçağı arızalarınızda yanınızda. Tüm su kaçaklarınızı cihazlarımız ile tespit edip, noktasal kırım ile binanız da ya da iş yeriniz de fazla hasara yol açmadan nokta bölge gösterimi ile tek yerden tadilat yapılır. Eskiden su kaçakları arızaları cihazlar ilet tespit edilmeden önce tahmini olarak bir kaç yer kırılarak kaçak bulunmaya çalışılırdı. Eğer o yerlerden değilse kaçak kırılmaya devam edilirdi. Cihazlarımız ile su tesisat kaçaklarını bulmak 5 dakika. Konusunda uzman personellerimiz ile sizlere bir telefon kadar yakınız.

Hidrofor tamiri, hidrofor seçerken nelere dikkat etmeliyiz gibi konularda bizlerden destek almadan karar vermeyin. Su ile ilgili ne varsa.....


USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Cengiz Akay isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP