Galip Şimşek

Şimşek Boya Dekarasyon
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Ankara ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Çankaya boyacı firması olarak konusunda uzman ve deneyimli kadrolarımız ile siz değerli halkımıza hizmet etmenin mutluluğu içindeyiz. Profesyonel kadrolarımız ile proje taahhüt işlerinizi garantili bir şekilde söz verdiğimiz gününde işlerimizi yetiştiriyoruz.

Çankaya Boyacı

Firmamız Çankaya ve çevresinde 15 yılı aşkın süredir boya ustalığı olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Ücretsiz keşif hizmetlerimizden ve 15 yıllık tecrübemizden yararlanmadan karar vermeyiniz.  Boyacılık mesleği tecrübe ve deneyim isteyen bir meslek grubudur. 2 – 3 boya yapıp bende boyacı ustası oldum diyen arkadaşlar maalesef bulunmaktadır. Ucuza yaptırdığınıza düşündüğünüz boyaların maalesef sizlere yakın zamanda daha fazla masraf açacağınızı düşünmeniz gerekmektedir. 

Çankaya Boya Ustası

Sertifikalı ve deneyimli kadrolarımız ile boya ve badana işleriniz ile itina yapılmakta yapılmaktadır. Boya ustası olarak sektördeki 15 yıllık bilgi birikimimiz ile ;

1- Müşteri taleplerine özen gösterip, isteklerine dikkat ediyoruz.

2- Müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutup garantili iş teslimi yapıyoruz.

3- Kaliteli ve ekonomik fiyata iş teslimi yapmaktayız.

4- Ev halkı ve odalarınızın mahremiyetine özen göstermekteyiz.

5- Eşya ve taban yerlerinizde herhangi bir şekilde zarar vermiyoruz.

Duvarlarınızın saten alçı ve normal alçı işlemlerin de sizlere her konuda destek ve bilgi vermekten mutluluk duyacağız. Saten alçı duvar boyalarının daha pürüzsüz görünmesi ve boya renginin daha canlı görünmesi için boya öncesin de yapılan işlemdir. Bu işlem duvarların hava almasını ve daha uzun yıllar size hizmet etmesini de sağlar.

Çankaya Kartonpiyer Ustası

Ev ve iş yerleriniz de sıkça karşılaştığımız aynı zamanda, rahat ve güzel bir ortam sağlayan alçıpan ve kartonpiyer işlemleri uygun fiyatla hizmetlerimiz arasında bulunmaktadır.

Çankaya Boya Ustası

Kartonpiyer ustası öyle birkaç iş yaptıktan sonra bende ustalık yapabilirim diyilebilen mesleklerden değildir. Uzun yıllar tecrübe gerektirecek ve bu işin çıraklığından yetişmiş olmanız gerekmektedir.

Alçıpan olarak firmamızın hizmetleri arasında;

  • Gömme Havuzu
  • Alçıpan Gizli Işık Bandı
  • Alçıpan Tavan İşlemleri
  • Alçıpan Ara Duvar Yapımı

Gibi ustalık gerektirecek işlemleri de ustalık ile yapmaktayız. Bizleri günün her saatin de arayabilir soru sorabilir ve bilgi alabilirsiniz.

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Galip Şimşek isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP