Galip Şimşek

Şimşek Boya Dekarasyon
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Ankara ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Keçiören boyacı olarak 20 yıldır siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Tecrübeli kadrolarımız ile boya işlerinizi itina ile yapıp tertemiz teslime diyoruz. Yapmış olduğumuz işte müşteri memnuniyetini ön planda tutup yapmış olduğumuz işlerde garanti vermekteyiz. Ev, iş yeri, apartman ve dış cephe boya işlerinizde bizlerden bilgi almadan karar vermeyiniz. 

Keçiören Boyacı

Firmamız iskele kurulumu, boya satışı ve boya malzemeleri konusunda da sizlere yardımcı olmayı bir görev bilmiştir. Her marka ve model boya temini noktasında bizlerden fiyat bilgisi alabilirsiniz. Uygun fiyata işçilik hizmetleri de veren firmamız işlerini söz verdiği günde yetiştirip müşteri mağduriyetlerini ortadan kaldırmaktadır. Sizler de sayısız müşterimiz gibi mutlu müşteriler arasına girmek istiyorsanız yapmanız gereken iletişim alanında numaramızı tıklamaktadır.

Keçiören Boya Badana Ustası

Keçiören’ de boya badana ustasına mı ihtiyacınız var? O zaman doğru adrestesiniz. Boyacılık mesleğini bir sanat olarak gören firmamız işini ehil ustalara yaptırmaktadır. Bizler işimizi yaparken, sizler evinizin ve iş yerinizin keyfini süreceksiniz. Tavan boyası, yağlı boya ve plastik boya konularında tecrübeli personellerimizden bilgi alabilirsiniz.

Boya badana ustaları kolay yetişmemektedir. 2 3 yerde boyacılık yapan ben boyacıyım diye piyasada çok fazla insan gezmektedir. Biz işlerimizi alırken veya fiyat teklifimizi verirken ön analiz yapmaktayız. Duvar nem oranları ölçümü yapılır, duvar yapıları kontrolü yapılır ve bu ölçümlere göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Ücretsiz keşif hizmetlerimizden yararlanmak için sizlere bir telefon kadar yakınız.

Kartonpiyer Ustası

Günümüzde iş yerlerin de ve evlerimizde kartonpiyer ve alçıpan süslemeler oldukça rağbet görmektedir. Ev ve iş yerlerinizin tavanlarını gömmeli havuz ve buralara uygulanan ledli ışıklandırmalar sayesinde güzel bir ortam sağlamaya yarayan alçıpan işlemleri ve modelleri ilgili kataloğumuzu inceleyebilir, bizleri arayarak kartonpiyer ustalarımızdan bilgi ve fikir sahibi olabilirsiniz. 

Eski tuğla ve beton dökümler ile bölünen odalar artık kartonpiyerler ile çok kısa zamanda ve çok daha ekonomik maliyetler ile bölünmektedir. İş yeriniz de daha az hasara yol açıp çok daha hızlı ve aynı zaman da çok temiz bir şekilde işlemlerinizi hallediyoruz.

Keçiören Boya Ustası

Firmamızın hizmetleri arasında 

  • Kartonpiyer Ustalığı
  • Alçıpan İşçiliği
  • Boya Badana Ustalığı
  • Boyacı Hizmetleri
  • Dış Cephe Boya Hizmetleri
  • İskele Kiralama 
  • Dış Cephe Mantolama
  • Tavan Boyama
  • Ev ve İş Yeri Boyacılık İşçiliği
  • Boya ve Boya Malzemeleri 

Temini gibi ustalık ve tecrübe gerektirecek birçok iş için bizleri arayabilirsiniz. Keçiören Boyacı


USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Galip Şimşek isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP