Selahattin Çarıkçı

N1 Teknoloji
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Antalya ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Kepez' de Kamera ve Güvenlik Sistemlerine mı ihtiyacınız var? Doğru adrestesiniz. Kepez' in konusunda uzman ve deneyimli personelleri ile hizmet veren ve % 100 müşteri memnuniyetini misyon edinen bir firma N1 Teknoloji.

Kepez kamera güvenlik

Kamera Sistemleri

Evlerimiz de ve iş yerlerimizde oluşabilecek her türlü hırsızlık, yangın ve bilumum kazalar ile ilgili önceden tedbirinizi almanız gerekmektedir. Komşularımızdan duyduğunuz veya televizyonlarınız da her gün onlarca habere konu olan bu tür üzücü olayların önüne geçilebilmesi veya caydırıcı bir önlem olarak kamera ve güvenlik sistemleri gerekmektedir. 

Evlerimizin içlerinde, kapımızın önüne ve iş yerlerimize önce can güvenliğimiz için sonra mal güvenliğimiz için mutlaka kamera sistemleri ve güvenliğinizi artırmak amacı ile alarm sistemleri mutlaka taktırmanız gerekmektedir. İç mekan kamera ve dış mekan kameralar olmak üzere kullanım amacı olarak 2 ' ye ayrılmaktadır.

İç ve dış mekan kameraları tercih ederken gece görüş olmasına dikkat etmeniz ve kayıt cihazınızın uzun süre kayıt özelliği olması gerekmektedir. Gelişen teknoloji ile analog kameraların yerlerini ip kameralar almaktadır. Firmamız ayrıca kamera ve güvenlik sistemleri ürünlerinin de uygun fiyata satışını yapmaktadır. Firmamız ayrıca akıllı ev sistemleri de yapmaktadır.

Kepez Alarm Sistemleri 

Firmamız 10 yılı aşkın süredir Kepez ve çevresinde alarm sistemleri üzerine hizmet vermektedir. Güler yüzlü hizmeti, garantili ve uygun fiyat politikasını misyon eden firmamızın bünyesinde sertifikalı personeller bulunmaktadır. 7 / 24 mobil araçlarımız ile siz değerli halkımıza hizmet etmekteyiz. 

Alarm sistemleri yaşanan hırsızlık olayları nedeni ile artık kaçınılmaz bir hal almıştır. Alarm sistemlerinde bizler fiyat almadan karar vermeyiniz. Keşif ekiplerimiz ile ücretsiz olarak analiz çalışması yapmaktayız. Alarm sistemleri deyince aklımıza hep sadece giriş ve çıkışları kontrol eden bir sistem gelmektedir. Oysa ki hırsızlık, yangın ve gaz kaçağı sistemleri de alarm sistemlerinin içinde yer almaktadır. Bu sistemlerin kontrolü isteğinize bağlı olarak ayrı ayrı bir sitem üzerinden haberleşme imkanı sunarken, isterseniz de tek bir yapı olarak ta takip edebilmektesinizdir. 

Hareket ve cam kırılması gibi sensörler ev iş yeriniz de yaşanabilecek tüm hareketlerde sizlere sistem üzerinden haber verecektir. Yangın alarm sistemleri de yine yaşanabilecek duman ve ısı artışlarında istemiş olduğunuz telefon numaraları üzerinden sizlere bilgi verecektir.

Kepez alarm sistemleri

Firmamızı günün her saatinde arayabilir, soru sorabilir ve bilgi alabilirsiniz. Kepez' in sektörünce öncü firması N1 Teknoloji...

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Selahattin Çarıkçı isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP