Selahattin Çarıkçı

N1 Teknoloji
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Antalya ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Antalya Muratpaşa ve çevresinde konusunda uzman ve mobil ekiplerimiz ile siz değerli halkımıza kamera ve güvenlik sistemleri konularında günün her saatinde hizmet vermekteyiz. Dış mekan ve iç mekan kamera sistemleri ve ip kamera hizmetleri ile Muratpaşa' da kalitenin ve güvenliğin adı N1 Teknoloji...


Kamera Firması

Kamera sistemleri ufak bir mağaza veya evinizden tutun, mega yapılara ve çok büyük fabrikalara kadar kurulan sistemlerdir. Hırsızlık ve güvenlik olduğu kadar sağlığınıza gelebilecek tüm tehlikelere karşı bir ürün grubudur. Gelişen teknoloji ile birlikte kameralar çeşitliliğini ve özelliklerini geliştirdiler. İp kameralar artık zoom özelliklerinin geliştirmeleri ile birlikte çok fazla talep gören kamera çeşitleridir. 

Yaşamış olduğumuz zamanda kamera güvenlik sistemlerinin, hırsızlık ve diğer yaşanabilecek olumsuzluklara karşı caydırıcı bir özellik olduğu ve bu tür önlemler alınmayan yerlerin daha fazla üzücü olaylar yaşadığı bilinmektedir. Kamera sistemleri yaşanabilecek olumsuzluklar da birinci dereceden delil sayılmaktadır.

Akıllı Ev Sistemleri

Akıllı ev sistemlerinin bir bölümünü oluşturan kameralar, isteğinize göre özellik ve çeşitlilikte bulunmaktadır. Akıllı ev sistemlerinde aydınlatmadan, güvenliğe, ısıtma ve enerji sistemlerinizin tümü kontrol eden ve yönetebilen bir sistemin bütünüdür. Dışarı da iken bu sistemlerin hepsini kontrol edebilir ve güvenlik önlemlerinizi alabilirsiniz.

Firmamız tarafından verilen hizmetler arasında akıllı ev sistemleri ve uydu sistemleri satış, montaj ve satış sonrası destekte gelmektedir. Sertifikalı personellerimiz ile bizlere 7 / 24 ulaşabilir soru sorabilir ve ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanabilirsiniz. 

Güvenlik Sistemleri

Ev ve iş yerlerin de yaşanan hırsızlıkların önüne geçmek için en önemli caydırıcı önlem  alarm sistemleridir. Güvenlik sistemleri deyince hep aklımıza kamera ve alarm sistemleri gelmektedir. Yangın söndürme sistemleri, Gaz kaçağı sistemleri ve panik butonları da güvenlik sistemlerinin içinde olan sistemlerdir. Tüm güvenlik ekranlarınızı tek ekran da toplayıp, bir sistem üzerinden kontrollerinizi yapabilirsiniz. 

Yıllarca çalışıp, bir birikim oluşturup yatırım yaptırınız. Bir yangın ile hepsi gidebilir. Yangın sistemleri bu tür davetsiz kazaların önüne geçmek için kurulan bir sistemdir. Isı ve duman sektörleri daha yangınınız başlangıç halinde iken sizlere haber verecek ve su tahliye bölgelerinden su tahliyesine başlayıp yangını söndürecektir. 

Muratpaşa alarm sistemleri

Firmamızın hizmetleri arasında 

  • Kamera Sistemleri
  • Hırsız ve Yangın Alarm Sistemleri
  • Fiber Optik Çözümleri
  • Akıllı Ev Sistemleri
  • Ses Sistemleri

Bulunmaktadır. Sizlere bir telefon kadar yakınız. 


USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Selahattin Çarıkçı isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP