Ahmet baş

Kartal Elektrik Elektronik
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Antalya ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Konyaaltı ve çevresinde 10 yılı aşkın süredir elektrik servisi olarak hizmet veren firmamız konusunda uzman ve profesyonel kadromuz ile sizlere hizmet vermenin mutluluğu içindeyiz.  Günün her saatinde bizlere ulaşarak her konuda bizden destek alabilirsiniz.


Konyaaltı Elektrikçi


Konyaaltı Uydu Kurulumu

Yapmış olduğumuz işlerde görselliğe çok önem veren firmamız, uydu kurulum sırasında montaj ve kablolama işlerine çok önem vermektedir. Uydu çanağının montaj sırasında binanızın dışından hoş görülmeyecek şekilde takılmasına ve ev içi kablolamaların muntazam şekilde yapılmasına özen göstermekteyiz. Yaşam alanlarında merkezi sistem uydu montajı ve bireysel uydu uydu kurulumlarında bizlerden bilgi almadan karar vermeyin.

Konyaaltı Elektrikçi Ustası

Elektrik tesisatları dairenizin ve apartmanınızın hemen hemen her alanında mevcuttur. Tesisat üzerinde yapabileceğiniz en ufak bir hata dairenizin, iş yerinizin ve ya apartmanına büyük hasarlar verebilir. Elektrikler ile ilgili bir çalışma yaparken mutlaka sigortanızın inmiş olması gerekmektedir. Elektrik tesisatından geçen akım insan hayatını tehlikeye sokabilecek bir güçtedir. Evinizde veya iş yerinizde elektrik işlemleri ile ilgili bir çalışma yapacaksanız profesyonel bir yerden hizmet almanızda yarar vardır. Konyaaltı elektrikçi ustası olarak sizlere 7 / 24 hizmet vermekteyiz.

Konyaaltı Elektrik Ustası

Konyaaltı Elektrikçi Firması

Bina, iş yeri ve çevre aydınlatma işlemleri gibi uzmanlık gerektirecek konularda Konyaaltı elektrikçi firması olarak bizler yanınızdayız. Referanslarımızı siz değerli müşterilerimiz ile paylaşabiliriz. Konusunda uzman ekiplerimiz ile işlerinizi taahhüt ettiğimiz günde teslim ediyoruz. Maalesef günümüzde pense, tornavida ve bir çanta alan bende elektrikçiyim diye gezebiliyor. 10 yılı aşkın süredir Konyaaltı elektrik firması olarak hizmet veren firmamız her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur.

Eskiyen elektrik tesisatınızın yenilenmesinde, elektrik bakım ve arızalarında, şofben kurulumlarında, uydu kurulum ve montaj aşamalarında bizlerden fiyat ve bilgi almadan karar vermeyin. 


USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Ahmet baş isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP