Ahmet baş

Kartal Elektrik Elektronik
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Antalya ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Muratpaşa ve çevresinde elektrik elektronik işleriniz de sizlere bir telefon kadar yakınız. Günün her saatinde firmamıza ulaşabilir konusunda uzman personellerimizden bilgi alabilirsiniz. Uydu montaj, uydu kurulumu, şofben tamir ve montajı gibi uzmanlık gerektirecek işlemlerde fiyat ve bilgi almadan karar vermeyiniz. 

Muratpaşa Elektrikçi

Muratpaşa Elektrik Firması

Eviniz de ya da iş yerinizde elektrik tesisatınız ile ilgili sorun mu var sizlere bir telefon kadar yakınız. Elektrik tesisatları evlerinizi saran kılcal damarlar gibidir. Burada yapabileceğiniz en basit hata can ve mal kayıplarına neden olabilir. Bu yüzden dolayı profesyonel bir firmadan destek almanızda yarar vardır. Muratpaşa elektrik firması olarak profesyonel kadromuz ile sizlere hizmet etmekten mutluluk duymaktayız. 

Sıva altı ve sıva üstü elektrik işlemlerinizde, inşaat proje ve taahhüt işlerinizde, şofben montajı gibi elektrik işlerinizde ya da internet kablolama veya uydu montaj ve kurulumu işlemlerinizde uzman ekiplerimiz sizlerin yanında.

Muratpaşa Elektrik Ustası

Muratpaşa Elektrikçi Ustası

Elektrikçi ustası kolay kolay yetişmektedir. Piyasada maalesef 6 ay çalışıp eline bir çanta alıp bende elektrikçi ustasıyım diyen çok sayıda kişi var. 10 yılı aşkın süredir siz değerli Muratpaşa halkına Elektrikçi firması olarak hizmet vermekteyiz. Elektrikçi ustası sadece işi priz ve ampul değiştirmek değildir. Bina tesisat yenilemek, dış cephe aydınlatma sistemleri kurmak, inşaat proje ve taahhüt işlerinizi zamanında yapmak gibi zor ve karmaşık sistemleri birbirine entegre etmek gibi görevlerimizin başında gelmektedir.

Muratpaşa Uydu Kurulumu

Uydu kurulumları zor ve meşakkatli bir iştir. Uydu montajlarını sabit bir yere yapmanız gerekmektedir. Çünkü en ufak bir rüzgar da oynamaması ve yayınların kopmaması gerekmektedir. Uydu montajlarının kablolama işlemleri de ev içi ve ev dışında da profesyonel şekilde olması gerekir. Sarkan kablolar ve ev içinde, ayak altında gezen kablolardan kurtulun. 


USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Ahmet baş isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP