Atalay Durukan

Bolu Su Tesisatçısı
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Bolu ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Bolu Mengen su tesisatçısı olarak su kacağı, batarya arızaları, çeşme arızaları, tesisatlarınızdaki arızalarınıza deneyimli kadromuz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Siz sorunlarla uğraşmayın. 

Su Tesisatçısı Mengen

Su kaçak tespiti, petek temizliği, tesisat temizliği gibi konularda cihazlarımız ile sorunlarınızı gideriyoruz. sizlere bir telefon kadar uzağız. Su kaçakları eskiden tahminen bir kaç yer kırıldıktan sonr sorun bulunamaz ise kırılmaya devam ediyordu ve evinizde masraf büyüyordu.

Artık gelişen teknoloji ile beraber noktasal su kaçağını gösteren  cihazlar ile sizlerin yanınızdayız. Kaçaklar evinize veya komşularınıza hasar vermeden teknolojinin gerisinde kalan ustalar evinize hasar vermeden çağırın gelelim.

Lavabo tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı ve tesisat tıkanıkları deneyimli ustalık gerektirecek konulardır. Konusunda uzman olmayan ekipler ile tuvalet tıkanıklığına müdahale edildiğinde, alt komşularınızın banyo ve tuvaletinizi pisleteceğiniz gibi bir o kadar masraf büyüyecektir.

Tuvalet tıkanıklıkları genelde tuvalete atılan yada kaçırılan kaı atıklardan dolayı oluşur. Bu atıklar s' lerde birikerek arkasından gelen katı ve sıvı atıkları bırakmaz. Böylece insan sağlını tehdit eden bir hale gelir tabi bu işin pis kokusuda insanı rahatsız eder.

Petek temizliklerinizi mutlaka her yıl periyodik olarak bakımlarını yaptırın. Peteklerde 1 yıl bekleyen su petek içerisinde paslanma ve tortu oluştururu. Bu tortu sonunda peteğin ömrünü kısaltacaktır. Uzun zamanlı kullanımı ve tam verimlik almak istiyorsanız peteklerinizi temizletin.

Petek temizliği yapılmayan evlerde kombi, petek ve tesisatınızında yeterli verim alınmayacaktır. Kombiniz daha sık arızalanacaktır.

Mengen Su Tesisatçısı

Tüm şebeke sorunlarınız ile ilgili bizlerden destek alabilirsiniz. Sıcak su, yerden ısıtma sistemleri ile ilgili fiyat teklifi, montaj ve arıza ile ilgili isteklerinizi bizimle paylaşır size her türlü deneyimlerimizi aktarırız. Yerden ısıtma ile ilgili sorunlar sadece sizi ilgilendirmez.

Isıtma sisteminden sorunlar bina temel yapısını ve komşu tavan sorunlarına varan olaylar ile sizleri karşı karşıya bırakır. 

Mengen su tesisatçısı, 20 yılı aşkın süredir siz değerli halkımıza hizmet etmenin mutluluğu içindeyiz. Profesyonel, sertifikalı ve konusunda deneyimli personellerimiz ile güler yüzlü ve % 100 müşteri güvenini ön planda tutan hizmet anlayışımızla sizlere hizmet ediyoruz.

Su ile ne işiniz varsa garantili çözüm...

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Atalay Durukan isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP