Atalay Durukan

Bolu Su Tesisatçısı
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Bolu ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Bolu su tesisatçısı olarak uzun yıllardır her türlü sıhhi tesisat işlerinizi itina ile yapıyoruz. Önceliğimiz daima siz müşterilerimizin memnuniyetini sağlayabilmektir.

Su Tesisatçısı Bolu

Sıhhi tesisat ile ilgili her türlü probleminizin çözümü için bizi haftanın 7 günü arayabilirsiniz. Sorununuz tecrübeli ustalarımız vasıtası ile en kısa sürede çözüme ulaştırılacaktır.

Su tesisatı binaların önemli kısımlarındandır. Suyun bize ulaşmasını ve kullanılan suyun tahliye edilmesini sağlar. Banyo, tuvalet, lavabo, mutfak, ısınma sistemleri su tesisatının kullanıldığı yerlerdir. Buralarda oluşan küçük bir sızıntı bütün binaya zarar verebilir.

Komşularımızı rahatsız edebilir. Bunun içinde sorunun bir an önce giderilmesi gerekir. Bolu ve çevresinde su tesisatınız da oluşan her türlü problemlerin giderilmesi için bizi 7/24 arayabilirsiniz. Tecrübeli su ustalarımız size ulaşarak probleminizi çözüme kavuşturacaktır.

Firmamızın birinci önceliği daima siz müşterilerimizin memnuniyetidir. Bunu sağlayabilmek için de su tesisatı alanında meydana gelen gelişmeleri yakından takip etmekte ve son teknoloji ürünü cihazlar kullanarak binanıza mümkün olan en az zararı vermekteyiz.

Örneğin kullandığımız cihaz ile su kaçağı tespitini noktasal olarak yapabilmekte böylece sadece o noktaya müdahale ederek sorunu çözmekteyiz.

Bolu Su Tesisatçısı

Petek temizlikleri yapılmadığı takdirde tesisatınızın ve peteklerinizin ömrünü azaltır. Temizlenmeyen peteklerin içinde çamurumsu birikinti oluşur. Bu çamurumsu su düzenli ısınma ve tesisatlarınız da zarara yol açar. Isınmadan fatura ödemeye başlarsınız. Peteklerinizin periyodik bakımlarınızı mutlaka bir servise yaptırınız.

Musluk ve tuvaletlerdeki kaçak ve tıkanıklarınızı konusunda uzman personellerimiz ile sizlere destek olmaktayız. Tesisat kaçak ve tıkanıklıklarınızı cihazlarımız ile tespit edip evinize fazla hasar vermeden ve maliyet çıkarmadan profesyonel personellerimiz ile noktasal arıza gideriyoruz.

Duşakabin satış, montaj ve arızalarınızı mobil servislerimiz ile uygun fiyata yardımcı oluyoruz. Teknesiz duşakabin ve tekneli duşakabin montaj ve su kaçaklarında haftanın her günü destek alabilirsiniz.

Su tesisatı arıza ve kaçakları her zaman başımıza bela olmuştur.

Bolu Tıkanık Açma

Duşakabin en çok arızalanan bölümleri hareketli alanlarıdır. Tekerlikli yada raylı kapılardır. Rulman ve profillerinde zaman içerisinde kullanımından ve aşınmalardan dolayı hasar görür. Kapılarınız tam kapanmaz ve dengede durmaz. Bunun sebebi kapılarınızın sert açılıp kapanmasıdır.

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Atalay Durukan isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP