Diyap Özdemir

Özdemir Isıtma Soğutma
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Gaziantep ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Karkamış beyaz eşya servisi olarak 10 yıldır siz değerli halkımıza hizmet vermenin mutluluğu içindeyiz.

Arçelik, Beko, Lg, Samsung, Airfel, ECA, Vestel, Regal, Siemens, Ariston, Bosch, Demirdöküm Beyaz Eşya Özel Servisi.........

Karkamış Beyaz Eşya Servisi

Karkamış Çamaşır Makinesi Servisi

Gaziantep ili Karkamış ilçesi beyaz eşya servisi olarak 10 yıldır hizmet vermekteyiz. Tüm marka ve model beyaz eşyalarınızı arıza, tamir, bakım ve yedek parçaları konularında siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Beko servisi olarak çamaşır makinesi tambur arızası, Arçelik servisi olarak arıza kodları, Lg buzdolabı servisi, Siemens buzdolabı gaz kaçırıyor gibi sorunlar ile karşılaştığınızda bizlerden destek alabilirsiniz.

Vestel servisi olarak fırın arızaları ve kodları, Siemens buzdolabı gaz kaçırıyor, Beko çamaşır makinesi arızası, Regal çamaşır makinesi tambur ses yapıyor.

Ariston çamaşır makinesi beyin arızası sorunları ile ilgili sorunlarınızı uzman kadromuz ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Bosch servis oalrak bizden fiyat almadan tüm marka ve modellerdeki çamaşır makinesi arızalarınızı, buzdolabı sorunlarınızı ve bakımlarınızı yaptırmayın. Buzdolabı tamircisi olarak her türlü sorunda günün her saati yanınızdayız.

Karkamış beyaz eşya tamircisi olarak 10 yıldır güler yüzlü hizmeti ve % 100 müşteri memnuniyetini önemseyerek çalışmaktayız. çamaşır makinesi tamircisi olarak tüm sorunlarınızda yanınızdayız.

Çamaşır makinesi tamircisi olarak en sık karşılaştığınız sorunları ve nedenlerini açıklayayım. Arçelik çamaşır makinesi su almıyor sorunu, makinenizin şebeke suyuna bağlı hortumların ve tesisatınızın kontrol edilmesi gerekmektedir.

Su girişlerinin hortumlarının kıvrılma yada kopma olmasında durumunda da makineniz su almaz. Makinenizin kapağını da kontrol etmenizde fayda var tam kapanmayan kapalar makinenizin su almasını engelleyecektir.

Karkamış Beyaz Eşya Tamiri

Karkamış Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makineleri ile ilgili en çok karşılaştığımız sorular şöyledir. Yıkama programı başlatılmıyor. Tek yöntem ile kontrolünü yapabilirsiniz. Eğer sorun geçmez ise mutlaka bir servisten destek almanız gerekmektedir.

Makinenizin elektrik prizinden çekip 10 saniye kadar bekleyiniz sonra yeniden prize bağlayın sorun devam ederse servis ile irtibata geçin.

Bulaşık makineniz yıkama esnasında çok sesli çalışıyorsa kullanmış olduğunuz tablet kullanımlarından olabilir. Çok sık olmasada toz deterjan kullanmanızda fayda vardır.

Uğur derin donrucularını güneşe direk maruz kalacak şekilde yerleştirmeyin. Motor kısmını havasız kalacak şekilde yerleştirmeyiniz.

Dondurucunuz soğutma yapmıyorsa soğutma ayarlarını kontrol edin sorun devam ediyorsa acil olarak servise başvurun. Gaz, motor ve komprosör hatası ile karşı kaşıya olabilirsiniz. 

Tüm beyaz eşyalarınızın periyodik bakımlarınızı mutlaka yaptırınız. Periyodik bakım karşınıza çıkabilecek maliyetleri minimize ederek ileride doğacak daha büyük masrafların önünü kapatacaktır.

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Diyap Özdemir isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP